bornapart logo
بازگشت کالا

توضیحات

بازگشت کالا چیست؟

بازگشت کالا در هر شرکتی شرایط ویژه خود را دارد. همراه با ورود بازارهای خرید آنلاین این قوانین نیز با توجه به سیاست های هر شرکت تغییراتی پیدا کرده است. این قوانین به طور کلی یکسان است اما در جزئیات ممکن است متفاوت باشد. در نظر داشته باشید که بهتر است قبل از خرید، این قوانین را مطالعه کنید.

موارد زیادی هنگام خرید آنلاین مهم است که باید آن را در نظر بگیرید. در صورتی که به این موارد دقت نکنید نمی توانید خرید موفقی داشته باشید و ممکن است دچار مشکلاتی شوید. با توجه به قوانین برنا پارت می توانید با خیالی آسوده خرید خود را به پایان رسانده و کالا را به راحتی تحویل بگیرید.

همان طور که از نام این مقاله پیداست، در این مقاله قصد داریم تا مواردی را که می توانید بر اساس آن کالای خریداری را شده را عودت دهید، ارائه دهیم. بسیاری از شرکت ها این خدمات را ندارند. شما نمی توانید پس از خرید به هیچ عنوان کالایی را که خریده اید، باز پس گردانید.

بی شک بارها و بارها با جمله “جنس خریداری شده پس گرفته نمی شود” و یا” تعویض نداریم “برخورد کرده اید! این جمله ها تنها به دنیای غیر مجازی محدود نمی شود، بلکه در بازارهای آنلاین نیز این جمله ها حضور پر رنگی ایفا می کنند. با توجه به سیاست های هر شرکت این موارد متفاوت است.

در فروشگاه برنا پارت قصد داریم تا بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم تا ضمن سهولت  با اطمینان و آسودگی خرید کنید. اگر تا پایان این مقاله با ما همراه باشید، می توانید به سادگی از قوانین و سیاست های برنا پارت در زمینه بازگشت کالا اطلاع پیدا کنید.

بازگشت کالا

پشتیبانی سایت برنا پارت شامل چه مواردی است؟

مشاورین مجرب ما در پشتیبانی فروشگاه برنا پارت در خدمت شما هستند تا به بهترین شکل ممکن کلیه خدمات پشتیبانی را به شما ارائه دهند. خدمات بازگشت کالا در سایت ما مانند سایت های فروشگاهی بزرگ مثل دیجی کالا و … به  اطلاع شما عزیزان می رسد. خدمات پشتیبانی ما به شرح زیر است:

 1. خدمات پشتیبانی فنی

یکی از مهم ترین ویژگی های فروشگاه برنا پارت داشتن گروه فنی بسیار قوی با دانش بالاست. به این ترتیب شما می توانید به راحتی تنها با یک تلفن از خدمات پشتیبانی فنی برنا پارت استفاده کنید. بر این اساس در کمترین زمان ممکن متخصصین ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

 1. خدمات پشتیبانی فروش

مشاورین مجرب و توانمند ما در واحد فروش که به کلیه نکات فنی مسلط هستند، شما را در این زمینه یاری می کنند تا بتوانید به سادگی و در کمترین زمان ممکن آنچه را می خواهید، خریداری کنید. پشتیبانی فروش، شما را به سمت خریدی بهتر و متناسب با آنچه نیاز دارید راهنمایی خواهد کرد. همچنین می توانید از راهنمای خرید استفاده کنید.

 1. خدمات پشتیبانی بازگشت کالا

از دیگر مزایای فروشگاه پرینتر سه بعدی و قطعات برنا پارت داشتن خدمات بازگشت کالا است. به این ترتیب شما می توانید مطابق قوانینی خاص کالای خریداری شده را به فروشگاه عودت دهید. این خدمات تنها برای جلب رضایت مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است و هدفی غیر از این نداریم.

در ادامه به خدمات پشتیبانی بازگشت کالا و مواردی که در این زمینه قرار می گیرند می پردازیم. بر این اساس شما می توانید به راحتی پرینتر سه بعدی و یا قطعات و مواد مصرفی که خریداری کرده اید را به شرکت بازگردانید و پول خود را دریافت نمایید.

مغایرت کالا

در صورتی که کالای ارسالی برای خریدار با کالای موجود در فروشگاه برنا پارت متفاوت باشد، می توانید با توجه به این بند می توانید از بازگشت کالا استفاده کنید. در نظر داشته باشید که تنها تحت شرایط زیر می توانید با توجه به این بند کالا را به فروشگاه برنا پارت بازگردانید.

 • مغایرت کالا با آنچه در سایت موجود است

در نظر داشته باشید کالایی که می خواهید، پس از خرید به فروشگاه باز گردانید، بایستی از نظر فنی با کالای ارسالی متفاوت باشد. این بدین معناست که تفاوت شکل ظاهری کالای خریداری شده با آنچه تصویر آن در سایت نمایش داده شده است، شامل خدمات بازگشت کالا نخواهد شد و تنها در صورت تفاوت های فنی می توانید کالا را بازگردانید.

 • عودت کالا قبل از 24 ساعت

کارمندان فروش پس از گذشت بیست و چهار ساعت محصول شما را مطابق با آنچه مد نظر شما بوده است، تلقی می کنند. به این ترتیب پس از گذشت این مدت زمان به هیچ عنوان عودت کالا امکان پذیر نخواهد بود. پس در صورتی که می خواهید کالایی را بازگردانید، بهتر است در کمتر از 24 ساعت این کار را انجام دهید.

 • ارسال کالا همراه با جعبه

کالا همراه با جعبه ای که برای شما ارسال شده است باید به فروشگاه باز گردانده شود. در غیر این صورت به هیچ عنوان کالا از شما دریافت نخواهد شد.

 • سالم بودن محصول و جعبه آن

محصول و جعبه شما باید کاملاً سالم باشد و بدون کوچک‌ترین خدشه ای برای فروشگاه برنا پارت ارسال شود.

 • سالم بودن هولوگرام برنا پارت

دقت داشته باشید زمانی که می خواهید محصول را برای برنا پارت ارسال کنید، باید هولوگرام برنا پارت بدون خدشه باشد و هیچ گونه آسیبی بر روی آن به چشم نخورد.

بازگشت کالا

ایراد فنی

یکی دیگر از بندهای بازگشت کالا ایراد فنی است. چنانچه کالایی که برنا پارت برای شما فرستاده است، دچار نقص فنی باشد باید در کمتر از 24 ساعت این نکته را به مشاورین  ما اطلاع دهید. پس از گذشت 24 ساعت کالای ارسالی، از نظر فروشگاه مورد تایید شما تلقی میشود.

پس از این که کالا به فروشگاه برنا پارت ارسال شد، مشاورین ما ادعای خریدار را بررسی کرده و در صورت تائید در کمترین زمان ممکن با توجه به درخواست مشتری اقدامات لازم انجام خواهد شد.

ایراد ظاهری

در صورتی که کالا از نظر ظاهری دارای ایراد باشد باید از پذیرفتن آن خودداری کرده و به برناپارت اطلاع دهید. چنانچه پس از تحویل گرفتن کالا از این موضوع آگاه شدید، با فروشگاه برناپارت تماس حاصل نمایید تا خسارت وارده به شما جبران شود.

نکته مهم بازگشت کالا

 1. در کلیه موارد تنها پس از تائید مشاورین برنا پارت کالا از مشتری دریافت می شود.
 2. در صورت تائید می توانید درخواست تعویض و یا بازگرداندن کالا را ارائه دهید.
 3. هزینه ارجاع کالا به فروشگاه بر عهده مشتری می باشد.
 4. در صورت تایید کالای مرجوع شده،مبلغ آن به مشتری عودت داده میشود.
 5. تنها در صورتی کالا قابل استرداد خواهد بود که در کمتر از بیست و چهار ساعت به اطلاع برنا پارت برسد.
 6. در صورت ثبت سفارش اشتباه تا قبل از تائید نهایی می توانید با برقراری تماس تلفنی این مشکل را برطرف کنید.
 7. پس از پرداخت نهایی به هیچ عنوان کالا تغییر نمی کند. پس هنگام ثبت سفارش دقت کنید.
 8. پیش‌فاکتور ارسال شده الزامی برای  ارسال  کالا توسط فروشگاه ایجاد نخواهد کرد پس  باید آن را نهایی کنید تا سفارش شما برایتان ارسال شود.
 9. تمامی قطعات الکترونیکی و الکتریکی تست شده و بصورت سالم ارسال می گردند لذا شامل گارانتی، مرجوع و یا تعویض نمی باشند، بنابراین در هنگام خرید توجه لازم را داشته باشید.