مقاله

بازگشت کالا از فروشگاه برنا پارت

بازگشت کالا

بازگشت کالا چیست؟

بازگشت کالا در هر شرکتی شرایط ویژه خود را دارد. همراه با ورود بازارهای خرید آنلاین این قوانین نیز با توجه به سیاست های هر شرکت تغییراتی پیدا کرد. این قوانین به طور کلی یکسان است اما در جزئیات ممکن است که متفاوت باشد. در نظر داشته باشید که بهتر است قبل از خرید این قوانین را مطالعه کنید.

موارد زیادی هنگام خرید آنلاین مهم است که باید آن را در نظر بگیرید. در صورتی که به این موارد دقت نکنید نمی توانید خرید موفقی داشته باشید و ممکن است دچار مشکلاتی شوید. با توجه به قوانین برنا پارت می توانید با خیالی آسوده خرید خود را به پایان برسانید و پس از آن کالا را به راحتی تحویل بگیرید.

همان طور که از نام این مقاله پیداست، در این مقاله قصد داریم تا مواردی را که می توانید بر اساس آن کالای خریداری را شده را عودت دهید، ارائه دهیم. بسیاری از شرکت ها این خدمات را ندارند. شما نمی توانید پس از خرید به هیچ عنوان کالایی را که خریده اید، باز گردانید.

بی شک بارها و بارها با جمله جنس خریداری شده پس گرفته نمی شود و یا تعویض نداریم برخورد کرده اید! این جمله ها تنها به دنیای غیر مجازی محدود نمی شود و در بازارهای آنلاین نیز این جمله ها حضور پر رنگی ایفا می کنند. با توجه به سیاست های هر شرکت این موارد متفاوت است.

در فروشگاه برنا پارت قصد داریم تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم تا ضمن سهولت خرید با اطمینان و آسودگی خرید کنند. اگر تا پایان این مقاله با ما همراه باشید می توانید به سادگی از قوانین و سیاست های برنا پارت در زمینه بازگشت کالا اطلاع یابید.

بازگشت کالا

پشتیبانی سایت برنا پارت شامل چه مواردی است؟

مشاورین مجرب ما در پشتیبانی فروشگاه برنا پارت در خدمت شما هستند تا به بهترین شکل کلیه خدمات پشتیبانی را به شما ارائه دهند. خدمات بازگشت کالا ما مانند سایت های فروشگاهی بزرگ مثل دیجی کالا و … به استحضار شما می رسد. خدمات پشتیبانی ما به شرح زیر است:

 1. خدمات پشتیبانی فنی

یکی از مهم ترین ویژگی های فروشگاه برنا پارت داشتن گروه فنی بسیار قوی با دانش بالا است. به این ترتیب شما می توانید به راحتی تنها با یک تلفن از خدمات پشتیبانی فنی برنا پارت استفاده کنید. بر این اساس در کمترین زمان ممکن نیروهای ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

 1. خدمات پشتیبانی فروش

مشاورین مجرب و توانمند ما در واحد فروش که به کلیه نکات فنی مسلط هستند، شما را در این زمینه یاری می کنند تا بتوانید به سادگی و در کمترین زمان ممکن آنچه را می خواهید خریداری کنید. پشتیبانی فروش شما را به سمت خریدی بهتر و متناسب با آنچه نیاز دارید راهنمایی می کنند. همچنین می توانید از راهنمایی خرید استفاده کنید.

 1. خدمات پشتیبانی بازگشت کالا

از دیگر مزایای فروشگاه پرینتر سه بعدی و قطعات برنا پارت داشتن خدمات بازگشت کالا است. به این ترتیب شما می توانید مطابق قوانینی خاص کالا خریداری شده را در صورت لزوم به شرکت عودت دهید. این خدمات تنها برای جلب رضایت مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است و هدفی غیر از این نداریم.

در ادامه به خدمات پشتیبانی بازگشت کالا و مواردی که در این زمینه قرار می گیرند می پردازیم. بر این اساس شما می توانید به راحتی پرینتر سه بعدی و یا قطعات و موارد مصرفی که خریداری کرده اید را به شرکت بازگردانید و پول خود را دریافت نمایید.

مغایرت کالا

در صورتی که کالای ارسالی برای خریدار با کالای موجود در فروشگاه برنا پارت متفاوت باشد، می توانید با توجه به این بند می توانید از بازگشت کالا استفاده کنید. در نظر داشته باشید که تنها تحت شرایط زیر می توانید با توجه به این بند کالا را به فروشگاه برنا پارت بازگردانید.

 • مغایرت کالا با آنچه در سایت موجود است

در نظر داشته باشید که باید کالایی که می خواهید پس از خرید به فروشگاه باز گردانید، باید از نظر فنی با کالای ارسالی متفاوت باشد. این بدین معنا است که کالایی که از نظر عکس اندکی با محصول مغایرت دارد قابل عودت نیست و تنها در صورت تفاوت های فنی می توانید کالا را بازگردانید.

 • عودت کالا قبل از 24 ساعت

کارمندان فروش پس از گذشت بیست و چهار ساعت محصول شما را مطابق با آنچه می خواستید تلقی می کنند. به این ترتیب پس از گذشت این مدت زمان به هیچ عنوان عودت کالا امکان پذیر نخواهد شود. پس در صورتی که می خواهید کالایی را بازگردانید بهتر است در کمتر از 24 ساعت این کار را انجام دهید.

 • ارسال کالا همراه با جعبه

کالا همراه با جعبه ای که برای شما ارسال شده است باید به فروشگاه باز گردانده شود. در غیر این صورت به هیچ عنوان کالا از شما دریافت نخواهد شد.

 • سالم بودن محصول و جعبه آن

محصول و جعبه شما باید کاملاً سالم باشد و بدون کوچک‌ترین مخدوشی برای فروشگاه برنا پارت ارسال شود. به این ترتیب به راحتی و در کمترین زمان ممکن می توانید از محصول را دریافت نمایید.

 • سالم بودن هولوگرام برنا پارت

دقت داشته باشید زمانی که می خواهید محصول را برای برنا پارت ارسال کنید، باید هولوگرام برنا پارت بدون مخدوشی باشد و هیچ گونه آسیبی بر روی آن به چشم نخورد.

بازگشت کالا

ایراد فنی

یکی دیگر از بندهای بازگشت کالا ایراد فنی است. در صورتی که کالایی که برنا پارت برای شما فرستاده باشد، دچار نقص فنی باشد باید در کمتر از 24 ساعت این نکته را به مشاورین مجرب ما اطلاع دهید. در غیر این صورت پس از 24 ساعت محصول شما تائید شده در نظر گرفته می شود.

پس از این زمان به کله مسئولیت بر عهده خریدار است و به این ترتیب فروشنده هیچ مسئولیتی را قبول نمی کند. پس از این که کالا را به شرکت برنا پارت ارسال کردید، مشاورین ما ادعای خریدار را بررسی می کنند و در صورت تائید در کمترین زمان ممکن با توجه به درخواست مشتری اقدامات لازم مبذول می شود.

ایراد ظاهری

در صورتی که هنگام تحویل از ایراد ظاهری محصول آگاه شدید باید از پذیرفتن دستگاه سر باز زنید. در صورتی که بلافاصله پس از تحویل کالا از این موضوع آگاه شدید باید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا پس از تائید ادعای شما خسارت‌ها جبران شوند.

نکته مهم بازگشت کالا

 1. در کلیه موارد تنها پس از تائید مشاورین برنا پارت کالا از مشتری دریافت می شود.
 2. در صورت تائید می توانید درخواست تعویض و یا تحویل کالا را دهید.
 3. برای ارسال کالا به شرکت هزینه ارسال با مشتری می باشد.
 4. در صورتی که کالا از مشتری دریافت شود، پس از تائید هزینه کالا و هزینه ارسالی کالا تا شرکت به مشتری پرداخت می شود.
 5. تنها در صورتی کالا قابل استرداد خواهد بود که در کمتر از بیست و چهار ساعت به اطلاع برنا پارت برسد.
 6. در صورت ثبت سفارش اشتباه تا قبل از تائید نهایی می توانید با تماس این مشکل را برطرف کنید.
 7. پس از پرداخت نهایی به هیچ عنوان کالا تغییر نمی کند. پس هنگام ثبت سفارش دقت کنید.
 8. پیش‌فاکتور ارسال شده به منظور ارسال نخواهد بود و باید آن را نهایی کنید تا سفارش ارسال شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *