درباره ما

فروشگاه اینترنتی برناپارت با هدف تامین قطعات الکترونیکی، مکانیکی،ابزارآلات، مواد مصرفی و غیره تشکیل شده است تا شما عزیزان بتوانید به راحتی محصول مورد نظر خود را در منزل یا محل کارتان مشاهده کرده، ویژگی های آن را بررسی کنید و در نهایت با خیالی آسوده و اطمینان از اصالت کالا با چند کلیک آن را خریداری نمایید. علاوه بر این می توانید از پرینترهای سه بعدی برند دایان دیدن کرده و برای دریافت راهنمایی های لازم با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. چنانچه ما را در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام  دنبال کنید ضمن دریافت آخرین اخبار فروشگاه، در جریان آفرها و تخفیف های ما قرار خواهید گرفت. برای این که با تمام محصولات ما آشنا شوید کافی است تا صفحات سایت ما را بررسی کنید.

درباره برنا پارت

درباره ما و جلب رضایت مشتری

درباره برنا پارت حرف زیاد است اما آنچه مهم است جلب رضایت مشتری است. ما با ایجاد پیش فاکتور برای خرید به شرکت ها و افراد این امکان را می دهیم تا قبل از ثبت نهایی بتوانند یک پیش فاکتور تهیه کنند. به این ترتیب می توانند در زمانی محدود و پس از بررسی دقیق محصول مورد نظر خرید خود را نهایی کنند. در هر زمان شما می توانید با مشاورین مجرب ما تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی کنند. ما اینجا هستیم تا هیچ گونه سوالی برای شما باقی نماند.

www.BornaParts.com                                                                                                                                                                                                                    09121301427