مقاله

راهنمای خرید ؛ اینترنتی و حضوری

راهنمای خرید از برنا پارت

مقدمه

راهنمای خرید مانند یک بروشور محصول است که گام به گام شما را یاری می کند تا خریدی موفق و ویژه داشته باشید. خب همان طور که می دانید هر دستگاهی بروشور مخصوص به خود را دارد. پس بدیهی است که شیوه خرید از سایت های مختلف هم متفاوت باشد. برای این که بتوانید خریدی ویژه و خوب را داشته باشید تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

در این مقاله درباره راهنمای خرید ، نحوه خرید از سایت برنا پارت و شیوه ارسال و … توضیحاتی را برای شما خواهیم گفت. در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر داشتید می توانید با ما تماس حاصل نمایید. برای این که خرید خود را آغاز کنید ابتدا به فروشگاه برنا پارت وارد شوید و از محصولات دیدن کنید.

راهنمای خرید ؛ قطعات، دستگاه و مواد مصرفی

یکی از مهم‌ترین نکات هنگام ورود به سایت این است که بدانید از سایت چه می‌خواهید! بدیهی است که وقتی وارد برنا پارت می‌شوید نیاز به قطعه الکترونیکی، قطعه مکانیکی یا مواد مصرفی دارید. البته شاید هم قصد خرید یکی از دستگاه‌های پرینتر سه بعدی ما را داشته باشید.

برای این‌که خرید شما ساده شود و بتوانید به‌سادگی و در کمترین زمان ممکن خرید خود را تکمیل نمایید می‌توانید با مشاورین ما هم تماس بگیرید. مشاورین ما در خدمت شما هستند تا بتوانید آنچه را که واقعاً نیاز دارید خریداری کنید. ما اینجا هستیم تا شمارا درراه‌ی که پیش روی دارید یاری دهیم.

برای خرید از سایت برنا پارت دو راه پیش رو دارید:

  1. محصول موردنظر خود را جست‌وجو کنید.
  2. در منو و میان محصولات به دنبال محصول دلخواه خود بگردید.

گاهی ممکن است با قاطعیت محصول موردنظر خود را انتخاب نکنید. در این صورت شما می‌توانید درون صفحات سایت بگردید و محصول موردنظر خود را بیابید. در نظر داشته باشید که اگر برای خرید پرینتر سه بعدی می‌خواهید اقدام نمایید، بهترین کار این است که با مشاورین ما در تماس باشید.

همیشه هنگام خرید محصولات جدید مشاورین بهترین راهنمایی‌ها را به شما ارائه می دهند. پس از این که محصول مورد نظر خود را پیدا کردید، آن را انتخاب نمایید. با انتخاب محصول مورد نظر می توانید آن را در سبد خرید خود مشاهده کنید تا پس از تأیید خرید خود را نهایی کنید.

پس از این که به صورت نهایی خرید خود را ثبت کردید شما به صفحه بانک منتقل می شوید. پس از انتقال می توانید به این صفحه می توانید واریز را انجام دهید تا پس از تأیید ما کالا در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال شود. در نظر داشته باشید که ارسال کالا برای شما تنها پس از پرداخت امکان پذیراست.

راهنمای خرید از برنا پارت

پیش فاکتور چیست؟

یکی از ویژگی هایی که باعث برتری برنا پارت نسبت به سایر شرکت ها می شود، صادر کردن پیش فاکتور است. راهنمای خرید توضیحاتی را در این زمینه ارائه می دهد. به این شکل که شما پس از انتخاب و قبل از پرداخت نهایی می توانید پیش فاکتور را داشته باشید. به این ترتیب تا مدتی محدود که برای برخی از کالاها متفاوت است؛ شما می توانید از پیش فاکتور استفاده کنید.

پیش فاکتور به شما این امکان را می دهد تا بدون انجام خرید، برگه ای را که اطلاعات دستگاه انتخاب شده در آن درج شده است را داشته باشید. شاید بگویید پیش فاکتور به چه کار می آید! نکته دقیقاً همین جا است. فرض کنید شما مأمور خرید یک شرکت هستید و می خواهید برای شرکت خرید کنید.

شرکت قبل از خرید پولی را به شما نمی پردازید. شما باید برگه ای به عنوان پیش فاکتور را به شرکت ارائه دهید. شرکت پس از بررسی پیش فاکتور هزینه خرید را به شما می پردازد تا بتوانید خرید خود را تکمیل نمایید. پس از نهایی شدن خرید می توانید منتظر ارسال کالا بمانید.

در حقیقت پیش فاکتور سندی رسمی است که تنها قیمت و مشخصات کالا را به سمع و نظر دیگران می رساند. برای دریافت این برگه هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی شود. دریافت پیش فاکتور به معنی الزام مشتری به خرید نیست و شما می توانید به راحتی خرید خود را منتفی کنید.

مشاوره برای خرید

هر زمان که در انتخاب کالای مورد نظر خود مردد بودید، کافی است تا با مشاورین مجرب و متخصص برنا پارت تماس حاصل نمایید. در نظر داشته باشید که ما نه تنها در پشتیبانی سایت بلکه در شبکه های اجتماعی و از طریق خط تلفن هم همراه شما خواهیم بود.

شما می توانید با شماره گیری یکی از تلفن های ما به راحتی به مشاورین مجرب ما متصل شوید. به این ترتیب مشاورین ما شما را یاری می کنند تا بتوانید در زمانی محدود آنچه را که می خواهید داشته باشید. همیشه مشورت گرفتن از افراد آگاه باعث می شود تا تصمیمی بهتر بگیریم.

اگر می خواهید قطعه مورد نظر خود را بخرید کافی است تا پس از مطالعه راهنمای خرید آن را انتخاب کنید. برای خرید دستگاه هم در صورتی که تردید دارید کافی است تا با مشاورین ما تماس حاصل نمایید. به این ترتیب مشاورین مجرب و متخصص ما می توانند شما را برای خرید دستگاه یاری کنند.

مشاوره هنگام خرید یکی دیگر از مزایای سایت برنا پارت است. بگذارید کمی درباره خرید پرینتر سه بعدی برای شما بگویم. با انتخاب و خرید پرینتر سه بعدی می توانید از آموزش رایگان در محل استفاده کنید. در این آموزش که به مدت چهار ساعت است هر آنچه لازم باشد درباره دستگاه به شما گفته خواهد شد.

پس از آموزش شما می توانید دستگاه را به محل مورد نظر خود انتقال دهید. هنگام کار با دستگاه در صورتی که مشکلی برای دستگاه پیش آمد واحد پشتیبانی ما در محل حاضر می شود و مشکل پیش آمده را تشخیص داده و به سرعت آن را برطرف می کند. در نظر داشته باشید که همیشه در هر خریدی پشتیبانی بسیار حائز اهمیت است.

راهنمای خرید از برنا پارت

خدمات پس از فروش برنا پارت

اگر تا این بخش از مقاله با ما همراه بوده باشید، درباره خدمات پس از فروش برنا پارت اطلاعاتی را دریافت کرده اید. خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم، شامل موارد زیر است:

  1. ارائه آموزش کامل برای دستگاه ها پس از راهنمای خرید

برای این که بتوانید کار با دستگاه ها را یاد بگیرید ما در خدمت شما هستیم. شما می توانید پس از خرید و هماهنگی با واحد آموزش به شرکت ما مراجعه نمایید و آموزش های لازم را کسب کنید. راهنمای خرید در این باره توضیحات بیشتری را ارائه می دهد.

  1. ارائه گارانتی یک‌ساله برای دستگاه ها

کلیه دستگاه هایی که در سایت برنا پارت به فروش می رسد همراه با گارانتی یک‌ساله خواهد بود. راهنمای خرید به شما این نکته را یادآور می کند که با استفاده از گارانتی تحت شرایطی خاص می توانید از گارانتی استفاده کنید.

  1. نصب و راه اندازی دستگاه ها

بی شک برای نصب و راه اندازی دستگاه های توضیحات جامعی به شما ارائه می شود. اما این نکته را همواره به یاد داشته باشید که در صورتی که شما بخواهید کارشناس ما برای نصب و راه اندازی با دریافت هزینه ای جداگانه در خدمت شما خواهد بود.

  1. برطرف کردن مشکلات احتمالی از طریق تلفن

در صورتی که هنگام کار با دستگاه به مشکلی برخوردید برای صرفه جویی در وقت و هزینه کارشناسان فنی ما همواره پاسخگوی شما خواهند بود. در صورتی که مشکل از طریق تلفن و شبکه های اجتماعی برطرف نشد به آخرین مرحله خواهیم رسید.

  1. برطرف کردن مشکلات احتمالی دستگاه ها

در صورتی که از راه بالا مشکلات برطرف نشد، کارشناسان ما به کمک شما خواهند آمد. به این ترتیب در کمترین زمان ممکن کارشناسان تیم فنی ما به محل اعزام می شوند تا مشکل دستگاه برطرف شود. البته شما می توانید دستگاه را هم به شرکت آورده تا مشکل برطرف شود.

بهترین های برنا پارت برای خرید!

اگر می خواهید خریدی منحصر به فرد و ویژه داشته باشید بهترین پیشنهاد ما به شما بازدید از دستگاه های پرینتر سه بعدی است. همان طور که می دانید پرینتر سه بعدی دستگاهی با تکنولوژی روز دنیا است. این دستگاه قابلیت خارق العاده ای دارد و آن هم پرینت سه بعدی از یک طراحی سه بعدی است.

زمانی که شما طراحی سه بعدی انجام می دهید، می توانید فایل آماده را به این دستگاه بدهید تا برای شما پرینت بگیرند. این دستگاه ها از نظر اندازه، حجم پرینت، سرعت و کیفیت متفاوت هستند. همین تفاوت ها سبب می شود تا شما بتوانید با توجه به صنعتی که دارید دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

برای این که بهترین دستگاه را انتخاب کنید کافی است تا میان دستگاه های موجود در سایت بررسی کنید. به این ترتیب می توانید از تمام این دستگاه ها اطلاعات جامع و کاملی را به دست آورید. در نظر داشته باشید که بررسی دستگاه ها به طور کامل بسیار زمان بر است.

پس راه بهتری که ما پیش روی شما می گذاریم برقراری ارتباط با مشاورین ما در واحد فروش است. شما می توانید با شماره 02166126106 تماس حاصل نمایید. البته قطعات و مواد مصرفی ویژه ای که در برنا پارت به فروش می رسد هم بسیار مناسب و با کیفیت است که در راهنمای خرید درباره اش گفته ایم.

شما می توانید فیلامنت و مواد اولیه مصرفی مورد نیاز خود را نیز از ما تهیه کنید. کلیه محصولات ما با کیفیت بالا و ویژه به فروش می رسند. کلیه این محصولات مورد تأیید شرکت برنا پارت و البته مشتریان عزیز، محترم و همیشه همراه ما هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *