محافظ قطعی برق

قطعی برق در پرینتر
اتلاف زمان ، انرژی و مواد اولیه

استمرار در یک فرآیند پرینت سه بعدی از مهمترین ویژگیهای یک چاپ خوب و دقیق است. به دلیل طولانی بودن پروسه پرینت، قطع شدن برق می تواند موجب قطع شدن پروسه پرینت و دور ریز میزان چاپ انجام شده شود. برای حل این مشکل یک راه حل استفاده از یو پی اس های موجود در بازار برای اطمینان از تداوم پرینت حتی در زمان قطعی برق است.مشکل این روش گران بودن تجهیزات یو پی اس است که هزینه زیادی را تحمیل می کند.در پرینترهای سه بعدی برنا از سیستم هوشمند هایبرنیت جهت محافظ قطعی برق استفاده شده که در صورت قطعی برق، اطلاعات پرینت در حافظه پرینتر ذخیره شده و پس از وصل مجدد برق از همان نقطه قطع پرینت، دستگاه شروع به ادامه فرآیند چاپ می نماید.

مقایسه محصولات در فروشگاه برنا پارت

برنا پارت ماشین آلات و قطعاتدر برنا پارت میتوانید کلیه ماشین آلات، پرینتر سه بعدی، قطعات صنعتی،  مواد مصرفی و ابزارآلات را با هم مقایسه کنید. با صرف کمترین زمان بهترین امکانات را دریافت کنید و خریدی آسان و ایمن داشته باشید. ما به شما اطمینان می دهیم که پشتیبانی فنی و تخصصی شرکت برنا در راستای اجرای پروژه های شما در کنار شما خواهد بود . مشتریان ما که همواره در کنار ما بوده اند گواهی بر این ادعا هستند.

دانشگاه ها و شرکت های معتبر داخلی که همواره به عنوان مشتریان ثابت ما بوده اند، باعث شدند تا ما این محیط را برای دسترسی آسان مشتریان و همچنین ایجاد راهی بهتر برای ارتباط ایجاد کنیم . به یاد داشته باشید که حضور ما تنها در این بستر نیست و تمامی شما مشتریان عزیز می توانید علاوه بر سایت برنا پارت، ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید. ما راه های زیادی را برای ارتباط با شما ایجاد کرده ایم.