کالیبراسیون اتوماتیک

تنظیم اتوماتیک فاصله
نوک نازل تا صفحه ساخت

جهت تولید یک نمونه با کیفیت مناسب و بدون اشکال توسط پرینترهای سه بعدی صفحه ساخت و نازل باید فاصله یکسانی را از یکدیگر در تمام سطح صفحه ساخت داشته باشند ، بدلیل اینکه در پرینترها ما با دقتی در حد 50 میکرون سر و کار داریم، در صورتی که سطح صفجه ساخت در نقاط مختلف فاصله یکسانی با نازل نداشته باشد، این اختلاف فاصله باعث اشکالاتی مانند عدم چسبندگی کافی لایه اول پرینت به صفحه ساخت، ایجاد اعوجاج و تخلخل در لایه های بالاتر میگردد . در پرینترهای فاقد سیستم کالیبراسیون اتوماتیک ، کالیبراسیون ( تنظیم فاصله صفحه ساخت نسبت به نازل ) به شکل دستی و با تنظیم پیچهای مربوطه انجام می گردد که کار زمانبری است و نیاز به دقت بالای نیروی انسانی دارد . جهت رفع این مشکل  شرکت برنا سیستم کالیبراسیون اتوماتیک را بر روی پرینترهای خود نصب نموده که این سیستم با کنترل 9 نقطه ای صفحه ساخت و کالیراسیون اتوماتیک ، فاصله صفحه ساخت را نسبت به نازل تنظیم و چسبندگی لایه اول پرینت به صفحه ساخت را تحکیم و کیفیت نهایی نمونه را تضمین می نماید .

مقایسه محصولات در فروشگاه برنا پارت

برنا پارت ماشین آلات و قطعاتدر برنا پارت میتوانید کلیه ماشین آلات، پرینتر سه بعدی، قطعات صنعتی،  مواد مصرفی و ابزارآلات را با هم مقایسه کنید. با صرف کمترین زمان بهترین امکانات را دریافت کنید و خریدی آسان و ایمن داشته باشید. ما به شما اطمینان می دهیم که پشتیبانی فنی و تخصصی شرکت برنا در راستای اجرای پروژه های شما در کنار شما خواهد بود . مشتریان ما که همواره در کنار ما بوده اند گواهی بر این ادعا هستند.

دانشگاه ها و شرکت های معتبر داخلی که همواره به عنوان مشتریان ثابت ما بوده اند، باعث شدند تا ما این محیط را برای دسترسی آسان مشتریان و همچنین ایجاد راهی بهتر برای ارتباط ایجاد کنیم . به یاد داشته باشید که حضور ما تنها در این بستر نیست و تمامی شما مشتریان عزیز می توانید علاوه بر سایت برنا پارت، ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید. ما راه های زیادی را برای ارتباط با شما ایجاد کرده ایم.