نمایش دادن همه 4 نتیجه

نمایش نوار کناری
نمایش 9 24 36

برد کنترلر پرینتر سه بعدی مدل MKS Gen 1.4

230,000 تومان

برد کنترلر پرینتر سه بعدی مدل MKS Gen 1.4 یکی از بردهای متداول پرینترهای سه بعدی است که توانایی های بسیار زیادی دارد و قابل استفاده در دستگاه های پرینتر سه بعدی و سی ان سی است. در اصل ایم برد تمامی ویژگی های برد کنترل Ramps را دارد و به صورت یکپارچه همراه با برد محبوب آردینو مگا 2560 تولید شده است.

بستن

برد کنترلر پرینتر سه بعدی Ramps 1.6

111,000 تومان
برد کنترلر پرینتر سه بعدی Ramps 1.6 قطعه ای الکترونیکی است که بر روی مادربرد آردینو مگا 2560 نصب می شود و رابط بین مادربرد و سایر قسمتهای پرینتر سه بعدی است. این برد مدل ارتقاء یافته برد کنترلر پرینتر سه بعدی Ramps 1.4 می باشد و تمامی ماژولهای مختلفی از قبیل استپر موتور ، گرم کن ها، فن های خنک کننده، میکروسوئیچ ها و سنسورهای پرینتر سه بعدی را کنترل می نماید.
مادربرد پرینتر سه بعدی
بستن

برد کنترلر پرینتر سه بعدی Ramps 1.4

62,000 تومان
برد کنترلر پرینتر سه بعدی Ramps 1.4 قطعه ای الکترونیکی است که بر روی مادربرد آردینو مگا 2560 نصب می شود و رابط بین مادربرد و سایر قسمتهای پرینتر سه بعدی است. این برد تمامی ماژولهای مختلفی از قبیل استپر موتور ، گرم کن ها، فن های خنک کننده، میکروسوئیچ ها و سنسورهای پرینتر سه بعدی را کنترل می نماید.
برد آردوینو
بستن

برد آردوینو | خرید و آموزش کار با این قطعه الکترونیکی

152,000 تومان
برد آردوینو یا Arduino Mega یکی از بردهای اوپن سورس است که کاربردهای بسیار زیادی در طراحی و ساخت پروژه های مختلفی دارد. این بردها به طور معمول برای ایجاد سیستم های تعاملی استفاده می شود و در بین تازه کارها به ویژه دانشجویان محبوبیت زیادی دارد. از این برد می توانید در حوزه الکترونیک، رباتیک، پرینترهای سه بعدی و غیره استفاده نمایید.