نمایش دادن همه 4 نتیجه

نمایش نوار کناری
نمایش 9 24 36
رابط اس دی کارت پرینتر سه بعدی
بستن

رابط اس دی کارت پرینتر سه بعدی مدل MKS

72,500 تومان

رابط اس دی کارت قطعه ای الکترونیکی است که از آن جهت جابجا نمودن محل قرارگیری درگاه ورودی اس دی کارت دستگاه های پرینتر سه بعدی با کنترلر و یا نمایشگر لمسی و تمام رنگی مدل MKS استفاده می شود. یک سمت این رابط به صورت سوکتی و سر دیگر آن مجهز به درگاه ورودی اس دی کارت است.

ال سی دی پرینتر سه بعدی
بستن

نمایشگر رنگی و لمسی پرینتر سه بعدی مدل MKS TFT28

655,000 تومان
نمایشگر رنگی  پرینتر سه بعدی مدل MKS TFT28 یکی از بهترین نمایشگرهایی است که اخیراً در پرینترهای سه بعدی مورد استفاده قرار میگرد که لمسی و رنگی بودن صفحه آن کار با پرینتر سه بعدی را لذت بخش تر و راحت تر می نماید. اندازه صفحه این نمایشگر 2.8 اینچ می باشد و مجهز به درگاه اس دی کارت است.
بستن

نمایشگر رنگی و لمسی پرینتر سه بعدی مدل MKS TFT24

429,000 تومان
نمایشگر رنگی و لمسی پرینتر سه بعدی مدل MKS TFT24 یکی از بهترین نمایشگرهایی است که اخیراً در پرینترهای سه بعدی مورد استفاده قرار می گیرد که لمسی و رنگی بودن صفحه آن کار با پرینتر سه بعدی را لذت بخش تر و راحت تر می نماید. اندازه صفحه این نمایشگر 2.4 اینچ می باشد و مجهز به درگاه اس دی کارت است.

نمایشگر MKS touch lcd رنگی و کنترلر تاچ پرینتر سه بعدی

710,000 تومان
نمایشگر MKS touch lcd مدل TFT32 یکی از نمایشگرهای مورد استفاده در پرینترهای سه بعدی است که لمسی بودن صفحه آن کار با پرینتر سه بعدی را لذت بخش تر و راحت تر می نماید.