Showing 1–9 of 26 results

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36
فن خنک کننده پرینتر سه بعدی
بستن

فن خنک کننده هیت سینک E3D مدل V5 همراه با پایه نگهدارنده

52,750 تومان

فن خنک کننده هیت سینک E3D مدل V5 همراه با پایه نگهدارنده قطعه ای جهت خنک کردن هیت سینک و یا مجموعه اکسترودر E3D مدل V5 است که به صورت کشویی بر روی هیت سینک نصب می شود. اندازه این فن 3*3 سانتیمتر و ضخامت آن 7 میلیمتر است و همراه با پایه پلاستیکی مخصوص ارائه می شود.

پایه فن خنک کننده
بستن

پایه نگهدارنده فن هیت سینک E3D مدل V5

13,500 تومان

پایه نگهدارنده فن هیت سینک  E3Dمدل V5 قطعه ای پلاستیکی جهت اتصال فن خنک کننده سایز 3*3 سانتیمتر است که به صورت کشویی بر روی هیت سینک نصب می شود.

محافظ فن فلزی
بستن

محافظ فن فلزی 8*8 سانتیمتر

7,400 تومان

محافظ فن فلزی 8*8 سانتیمتر قطعه ای مکانیکی است که جهت محافظت از پره های فن بکار برده می شود و استفاده از آن مانع آسیب دیدگی و یا شکستگی پره های فن می گردد. جنس این نوع محافظ فن فلز با روکش کروم است.

محافظ فن فلزی
بستن

محافظ فن فلزی 6*6 سانتیمتر

5,200 تومان

محافظ فن فلزی 6*6 سانتیمتر قطعه ای مکانیکی است که جهت محافظت از پره های فن بکار برده می شود و استفاده از آن مانع آسیب دیدگی و یا شکستگی پره های فن می گردد. جنس این نوع محافظ فن فلز با روکش کروم است.

محافظ فن
بستن

محافظ فن 4*4 سانتیمتر

4,400 تومان

محافظ فن 4*4 سانتیمتر قطعه ای مکانیکی است که جهت محافظت از پره های فن خنک کننده بکار برده می شود و استفاده از آن مانع آسیب دیدگی و یا شکستگی پره های فن می گردد. جنس این نوع محافظ از فلز با روکش کروم است.

اکسترودر دو نازل پرینتر سه بعدی
بستن

اکسترودر دو نازل پرینتر سه بعدی مدل MK10

485,000 تومان

اکسترودر پرینتر سه بعدی یکی از قطعات بسیار مهم در دستگاه های پرینترهای سه بعدی است که وظیفه آن تغذیه فیلامنت به داخل مجموعه گرم کن و یا هات اند و تزریق آن توسط نازل بر روی صفحه ساخت جهت پرینت مدل سه بعدی است. اکسترودر دو نازل پرینتر سه بعدی مدل MK10 یکی از پرکاربردترین نوع اکسترودرها است که تماماً پلاستیکی (با چرخدنده و بلبرینگ فلزی) بوده و بصورت ست کامل عرضه می شود. با استفاده از این اکسترودر می توان بطور همزمان دو فیلامنت به قطر 1.75 میلیمتر را پرینت نمود.

بستن

اکسترودر پرینتر سه بعدی مدل MK10 – کیت

60,000 تومان

اکسترودر پرینتر سه بعدی یکی از قطعات بسیار مهم در دستگاه های پرینترهای سه بعدی است که وظیفه آن تغذیه فیلامنت به داخل مجموعه گرم کن و یا هات اند و تزریق آن توسط نازل بر روی صفحه ساخت جهت پرینت مدل سه بعدی است. اکسترودر پرینتر سه بعدی مدل MK10 یکی از متداول ترین و ارزانترین نوع اکسترودرها است که تماماً پلاستیکی (با چرخدنده و بلبرینگ فلزی) بوده و با استفاده از آن می توان تمامی فیلامنتهای موجود با قطر 1.75 میلیمتر را پرینت نمود.

لوله نازل پرینتر سه بعدی
بستن

لوله نازل تفلون دار مدل Kraken مخصوص پرینتر سه بعدی

42,000 تومان

لوله نازل تفلون دار یکی از قطعات اکسترودر در دستگاه های پرینتر سه بعدی است که بلوک حرارتی و یا محفظه حرارتی را به مجموعه اکسترودر و یا هیت سینک متصل می نماید و وظیفه آن انتقال فیلامنت از اکسترودر به نازل است. این قطعه در شکلها و اندازه های مختلف ارائه می شود که می بایست متناسب با نوع اکسترودر و قطر فیلامنت مصرفی تهیه و مورد استفاده قرار گیرد. لوله نازلهای ارائه شده توسط این فروشگاه مخصوص اکسترودرهای مدل Kraken بوده و برای فیلامنتهایی با قطر 1.75 مناسب می باشند. این نوع لوله نازل دارای لوله تفلون می باشد.

لوله نازل پرینتر سه بعدی
بستن

لوله نازل بدون تفلون مدل Kraken مخصوص پرینتر سه بعدی

42,000 تومان

لوله نازل بدون تفلون یکی از قطعات اکسترودر در دستگاه های پرینتر سه بعدی است که بلوک حرارتی و یا محفظه حرارتی را به مجموعه اکسترودر و یا هست سینک متصل می نماید و وظیفه آن انتقال فیلامنت از اکسترودر به نازل است. این قطعه شکلها و اندازه های مختلف ارائه می شود که می بایست متناسب با نوع اکسترودر و قطر فیلامنت مصرفی تهیه و مورد استفاده قرار گیرد. لوله نازلهای ارائه شده توسط این فروشگاه مخصوص اکسترودرهای مدل Kraken بوده و برای فیلامنتهایی با قطر 1.75 مناسب می باشند. این نوع لوله نازل دارای لوله تفلون نمی باشد.