نمایش یک نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

گرم کن میله ای یا هیتر کارتریج | مشخصات، قیمت و خرید گرم کن میله ای یا هیتر کارتریج

20,000 تومان
گرم کن میله ای یکی از انواع گرم کنهایی است که در صنایع مختلف و بخصوص در پرینترهای سه بعدی کاربرد فراوانی دارد. این نوع گرم کن ها در اندازه ها، ولتاژها و توانهای متنوعی عرضع می شود که متداولترین آنها گرم کن میله ای 12 یا 24 ولت به طول 20 میلیمتر، قطر 6 میلیمتر و توان 40 وات است.

نازل برنجی MK8 | مشخصات، قیمت و خرید نازل برنجی پرینتر سه بعدی

15,000 تومان
نازل برنجی پرینتر سه بعدی یکی از قطعات مصرفی بسیار مهم در پرینترهای سه بعدی است که وظیفه آن ذوب و تزریق فیلامنت است که در قطرهای مختلفی ارائه می شود. این نازل مناسب اکسترودرهای مدل MK7، MK8 و MK9 است. نازلهای پرینتر سه بعدی بر اساس قطر فیلامنت مصرفی نیز طبقه بندی می شوند که نازل برنجی ارائه شده در فروشگاه برنا پارت مناسب فیلامنت هایی با قطر 1.75 میلیمتر است.
محفظه هیتر
بستن

محفظه هیتر | مدل mk8 قطعات مکانیکی پرینتر سه بعدی

18,000 تومان
محفظه هیتر قطعه ای است که در پرینتر سه بعدی و دیگر دستگاه هایی که از هیتر کارتریج برای گرم کردن بخشی از دستگاه استفاده می کنند، کاربرد دارد.

نازل برنج E3D | مجموعه نازل قابل تنظیم برای پرینتر سه بعدی

12,000 تومان
نازل برنجی E3D یکی از قطعات مصرفی بسیار مهم در پرینترهای سه بعدی است که در اندازه های مختلفی ارائه می شود. در صورتی که قصد تعویض نازل دستگاه خود دارید می توانید پس از خرید از مشاوران فنی فروشگاه راهنمایی های لازم را دریافت دارید.
هیت سینک Bweden hit sink
بستن

هیت سینک | hit sink | قطعه مکانیکی پر کاربرد با قیمت ویژه

20,000 تومان
هیت سینک بوئدن یکی از قطعات مجموعه اکسترودر پرینتر سه بعدی است که وظیفه آن خنک نگه داشتن فیلامنت قبل از وارد شدن به نازل و جلوگیری از انتقال حرارت از قسمت هیتر اکسترودر به سایر قسمتهای اکسترودر است.
بلبرینگ
بستن

بلبرینگ | فروش بلبرینگ و متعلقات | قیمت انواع قطعات مکانیکی

8,000 تومان
بلبرینگ یک قطعه مکانیکی است که برای کاهش اصطکاک حرکتی میان قطعات استفاده می شود. در تمام ماشین هایی که قطعات در آن ها به شکل دورانی حرکت می کنند وجود بلبرینگ احساس می شود. البته این قطعه با نام یاتاقان نیز شناخته می شود.
اکسترودر
بستن

اکسترودر ؛ انواع دستگاه های اکسترودر و قیمت آن

255,000 تومان
کسترودر یکی از قطعات مکانیکی بسیار مهم در پرینترهای سه بعدی است که وظیفه آن تغذیه فیلامنت به داخل مجموعه گرم کن و یا هات اند است.  اکسترودرهای بوئدن بطور مستقیم به هات اند و یا گرم کن اکسترودر متصل نمی شوند و فیلامنت را توسط یک لوله تفلون نسوز به هات اند هدایت می کنند.

مته نازل چاپگر سه بعدی ارزان و با کیفیت بالا

9,000 تومان

مته نازل یکی از قطعات مورد نیاز در کار با پرینتر سه بعدی، دستگاه های فرز سی ان سی و سوراخکاری است. در پرینترهای سه بعدی از مته نازل جهت باز کردن گرفتگی سوراخ نازل استفاده می شود. این محصول در اندازه های مختلف ارائه می شود.