نمایش دادن همه 8 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36
لوله نازل پرینتر سه بعدی
بستن

لوله نازل تفلون دار مدل Kraken مخصوص پرینتر سه بعدی

42,000 تومان

لوله نازل تفلون دار یکی از قطعات اکسترودر در دستگاه های پرینتر سه بعدی است که بلوک حرارتی و یا محفظه حرارتی را به مجموعه اکسترودر و یا هیت سینک متصل می نماید و وظیفه آن انتقال فیلامنت از اکسترودر به نازل است. این قطعه در شکلها و اندازه های مختلف ارائه می شود که می بایست متناسب با نوع اکسترودر و قطر فیلامنت مصرفی تهیه و مورد استفاده قرار گیرد. لوله نازلهای ارائه شده توسط این فروشگاه مخصوص اکسترودرهای مدل Kraken بوده و برای فیلامنتهایی با قطر 1.75 مناسب می باشند. این نوع لوله نازل دارای لوله تفلون می باشد.

لوله نازل پرینتر سه بعدی
بستن

لوله نازل بدون تفلون مدل Kraken مخصوص پرینتر سه بعدی

42,000 تومان

لوله نازل بدون تفلون یکی از قطعات اکسترودر در دستگاه های پرینتر سه بعدی است که بلوک حرارتی و یا محفظه حرارتی را به مجموعه اکسترودر و یا هست سینک متصل می نماید و وظیفه آن انتقال فیلامنت از اکسترودر به نازل است. این قطعه شکلها و اندازه های مختلف ارائه می شود که می بایست متناسب با نوع اکسترودر و قطر فیلامنت مصرفی تهیه و مورد استفاده قرار گیرد. لوله نازلهای ارائه شده توسط این فروشگاه مخصوص اکسترودرهای مدل Kraken بوده و برای فیلامنتهایی با قطر 1.75 مناسب می باشند. این نوع لوله نازل دارای لوله تفلون نمی باشد.

نازل برنجی پرینتر سه بعدی مدل Volcano

23,000 تومان

نازل برنجی پرینتر سه بعدی یکی از قطعات مصرفی در پرینترهای سه بعدی است که وظیفه آن ذوب و تزریق فیلامنت است که در قطرهای مختلفی و اندازه های متفاوت ارائه می شود و مدل Volcano یکی از آنهاست. در اصل این نوع نازل همانند نازل برنجی مدل E3D است که طول آن بلندتر شده است. این نازل مناسب محفظه هیتر و یا بلوک حرارتی مدل Volcano است. نازلهای پرینتر سه بعدی بر اساس قطر فیلامنت مصرفی نیز طبقه بندی می شوند که نازل برنجی ارائه شده در فروشگاه برنا پارت مناسب فیلامنت هایی با قطر 1.75 میلیمتر است.

نازل استنلس استیل پرینتر سه بعدی مدل E3D

25,000 تومان

نازل استنلس استیل پرینتر سه بعدی یکی از قطعات مصرفی در پرینترهای سه بعدی است که وظیفه آن ذوب و تزریق فیلامنت است که در قطرهای مختلفی ارائه می شود و با استفاده از آن می توان تمامی فیلامنتهای پرینترهای سه بعدی بخصوص فیلامنتهای با ضریب سایش بالا مانند فیلامنت کربن و فیلامنت فلز را پرینت نمود. این نازل مناسب محفظه هیتر و یا بلوک حرارتی مدل E3D است. نازلهای پرینتر سه بعدی بر اساس قطر فیلامنت مصرفی نیز طبقه بندی می شوند که نازل برنجی ارائه شده در فروشگاه برنا پارت مناسب فیلامنت هایی با قطر 1.75 میلیمتر است.

بستن

لوله نازل و یا پیچ سوراخدار پرینتر سه بعدی

10,000 تومان46,000 تومان
لوله نازل تفلون دار یکی از قطعات اکسترودر پرینتر سه بعدی است که بلوک حرارتی و یا محفظه حرارتی را به مجموعه اکسترودر و یا هست سینک متصل می نماید و وظیفه آن انتقال فیلامنت از اکسترودر به نازل است. این قطعه در اندازه های مختلف ارائه می شود که می بایست متناسب با نوع پرینتر و قطر فیلامنت مصرفی تهیه و مورد استفاده قرار گیرد. لوله نازلهای ارائه شده توسط این فروشگاه برای فیلامنتهایی با قطر 1.75 مناسب می باشند.

نازل برنجی MK8 | قیمت و خرید نازل برنجی پرینتر سه بعدی

15,000 تومان

نازل برنجی پرینتر سه بعدی یکی از قطعات مصرفی بسیار مهم در پرینترهای سه بعدی است که وظیفه آن ذوب و تزریق فیلامنت است که در قطرهای مختلفی ارائه می شود. این نازل مناسب اکسترودرهای مدل MK7، MK8 و MK9 است. نازلهای پرینتر سه بعدی بر اساس قطر فیلامنت مصرفی نیز طبقه بندی می شوند که نازل برنجی ارائه شده در فروشگاه برنا پارت مناسب فیلامنت هایی با قطر 1.75 میلیمتر است.

نازل برنج E3D | مجموعه نازل قابل تنظیم برای پرینتر سه بعدی

12,000 تومان
نازل برنجی E3D یکی از قطعات مصرفی بسیار مهم در پرینترهای سه بعدی است که در اندازه های مختلفی ارائه می شود. در صورتی که قصد تعویض نازل دستگاه خود دارید می توانید پس از خرید از مشاوران فنی فروشگاه راهنمایی های لازم را دریافت دارید.

مته نازل پرینتر سه بعدی سه بعدی ارزان و با کیفیت بالا

9,000 تومان

مته نازل یکی از قطعات مورد نیاز در کار با پرینتر سه بعدی، دستگاه های فرز سی ان سی و سوراخکاری است. در پرینترهای سه بعدی از مته نازل جهت باز کردن گرفتگی سوراخ نازل استفاده می شود. این محصول در اندازه های مختلف ارائه می شود.