نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش نوار کناری
نمایش 9 24 36
شفت هارد کروم
بستن

شفت هارد کروم قطر 16 میلیمتر

1,960 تومان
به طور کلی از شفت ها به عنوان راهنمای خطی در صنایع مختلف و دستگاه های مختلفی از جمله پرینتر های سه بعدی و دستگاه های سی ان سی استفاده می شوند. انواع مختلفی از شفت ها شامل شفت صیقلی، شفت هارد و شفت هارد کروم موجود است که در قطر های مختلفی عرضه می شوند. شفت هارد کروم یکی از این شفت ها است که بعد از عملیات سنگ زنی دقیق، یک لایه کروم بر روی آن ایجاد می شود تا مقاومت آن در برابر سایش افزایش یابد و همین موضوع باعث می شود تا حرکت خطی بسیار نرم و با کمترین میزان اصطکاک ایجاد شود.
بستن

شفت هارد کروم قطر 12 میلیمتر

1,250 تومان
به طور کلی از شفت ها به عنوان راهنمای خطی در صنایع مختلف و دستگاه های مختلفی از جمله پرینتر های سه بعدی و دستگاه های سی ان سی استفاده می شوند. انواع مختلفی از شفت ها شامل شفت صیقلی، شفت هارد و شفت هارد کروم موجود است که در قطر های مختلفی عرضه می شوند. شفت هارد کروم یکی از این شفت ها است که بعد از عملیات سنگ زنی دقیق، یک لایه کروم بر روی آن ایجاد می شود تا مقاومت آن در برابر سایش افزایش یابد و همین موضوع باعث می شود تا حرکت خطی بسیار نرم و با کمترین میزان اصطحکاک ایجاد شود.
نگهدارنده افقی شفت
بستن

ساپورت شفت مدل SHF16

26,000 تومان

ساپورت شفت مدل SHF16 یکی از انواع ساپورت های شفت و یا نگهدارنده شفت است که کاربرد بسیار زیادی در انواع دستگاه های صنعتی با سیستم شفت و بلبرینگ خطی مانند دستگاه های سی ان سی و پرینترهای سه بعدی دارد. متداولترین ماده استفاده شده در ساخت ساپورت شفت  فلز آلومینیوم است. ساپورت شفت مدل SHF16 از جنس آلومینیوم است و مناسب شفت های هارد و هارد کروم با قطر 16 میلیمتر است.

ساپورت شفت
بستن

ساپورت شفت مدل SHF12

12,000 تومان

ساپورت شفت مدل SHF12 یکی از انواع ساپورت های شفت و یا نگهدارنده شفت است که کاربرد بسیار زیادی در انواع دستگاه های صنعتی با سیستم شفت و بلبرینگ خطی مانند دستگاه های سی ان سی و پرینترهای سه بعدی دارد. متداولترین ماده استفاده شده در ساخت ساپورت شفت  فلز آلومینیوم است. ساپورت شفت مدل SHF12 از جنس آلومینیوم است و مناسب شفت های هارد و هارد کروم با قطر 12 میلیمتر است.

ساپورت شفت
بستن

ساپورت شفت مدل SHF10

10,000 تومان

ساپورت شفت مدل SHF10 یکی از انواع ساپورت های شفت و یا نگهدارنده شفت است که کاربرد بسیار زیادی در انواع دستگاه های صنعتی با سیستم شفت و بلبرینگ خطی مانند دستگاه های سی ان سی و پرینترهای سه بعدی دارد. متداولترین ماده استفاده شده در ساخت ساپورت شفت  فلز آلومینیوم است. ساپورت شفت مدل SHF10 از جنس آلومینیوم است و مناسب شفت های هارد و هارد کروم با قطر 10 میلیمتر است.

ساپورت شفت
بستن

ساپورت شفت مدل SHF8

8,000 تومان

ساپورت شفت مدل SHF8 یکی از انواع ساپورت های شفت و یا نگهدارنده شفت است که کاربرد بسیار زیادی در انواع دستگاه های صنعتی با سیستم شفت و بلبرینگ خطی مانند دستگاه های سی ان سی و پرینترهای سه بعدی دارد. متداولترین ماده استفاده شده در ساخت ساپورت شفت  فلز آلومینیوم است. ساپورت شفت مدل SHF8 از جنس آلومینیوم است و مناسب شفت های هارد و هارد کروم با قطر 8 میلیمتر است.

نگهدارنده شفت یا شفت ساپورت | قطعات پرینتر سه بعدی

14,000 تومان18,000 تومان
نگهدارنده شفت برای اتصال شفت به ثابت نگهداشتن شفت در مجموعه سیستم حرکتی مورد استفاده قرار می گیرد. این قطعه تمام فلزی است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.