Showing all 6 results

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36
کلید استیل فشاری
بستن

کلید استیل فشاری – قطر 16 میلیمتر

56,500 تومان
کلید استیل فشاری برای قطع و وصل نمودن لحظه ای جریان برق مورد استفاده قرار می گیرد و در دستگاه های بسیار زیادی مانند دستگاه های CNC، اتومبیل ها، موتور سیکلت ها، قایق ها، دستگاه های الکترونیکی و همپنین پرینتر های سه بعدی کاربرد دارند. جنس بدنه این کلید فشاری از استیل ضد زنگ و قطر آن 16 میلیمتر است.
کلید استیل فشاری
بستن

کلید استیل فشاری – قطر 19 میلیمتر

74,500 تومان
کلید استیل فشاری برای قطع و وصل نمودن لحظه ای جریان برق مورد استفاده قرار می گیرد و در دستگاه های بسیار زیادی مانند دستگاه های CNC، اتومبیل ها، موتور سیکلت ها، قایق ها، دستگاه های الکترونیکی و همپنین پرینتر های سه بعدی کاربرد دارند. جنس بدنه این کلید فشاری از استیل ضد زنگ و قطر آن 19 میلیمتر است.
کلید فشاری استیل
بستن

کلید استیل روشن و خاموش – قطر 19 میلیمتر

74,500 تومان
کلید فشاری استیل برای قطع و وصل نمودن جریان برق مورد استفاده قرار می گیرد و در دستگاه های بسیار زیادی مانند دستگاه های CNC، اتومبیل ها، موتور سیکلت ها، قایق ها، دستگاه های الکترونیکی و همپنین پرینتر های سه بعدی کاربرد دارند. جنس بدنه این کلید فشاری از استیل ضد زنگ و قطر آن 19 میلیمتر است.
پایه لاستیکی
بستن

پایه لاستیکی

1,100 تومان

پایه پلاستیکی از پلاستیک فشرده ساخته شده و در ساخت بسیاری از وسایل و دستگاه ها کاربرد دارد و به عنوان پایه، عموما زیر دستگاه نصب می شود. این مدل پایه پلاستیکی دارای یک سوراخ در وسط آن می باشد که از طریق آن، پایه را به بدنه دستگاه پیچ میکنند.

مهره T پروفیل آلومینیوم
بستن

مهره T پروفیل آلومینیوم سری 40

2,600 تومان

از مهره T جهت اتصال قطعات و اتصالات مخصوص به پروفیل های آلومینیومی استفاده می شود که کاربردهای بسیار زیادی در صنایع مختلف دارد. به دلیل تنوع در سطح مقاطع، در هر نوع پروفیل آلومینیوم از مهره T مخصوص آن باید استفاده نمود ولی نوع دندانه های آن می تواند متفاوت باشد که برای پروفیل های سری 40 از مهره T با دنده M4 و M5 می توان استفاده نمود.

مهره T پروفیل آلومینیوم
بستن

مهره T پروفیل آلومینیوم سری 30

2,400 تومان

از مهره T جهت اتصال قطعات و اتصالات مخصوص به پروفیل های آلومینیومی استفاده می شود که کاربردهای بسیار زیادی در صنایع مختلف دارد. به دلیل تنوع در سطح مقاطع، در هر نوع پروفیل آلومینیوم از مهره T مخصوص آن باید استفاده نمود ولی نوع دندانه های آن می تواند متفاوت باشد که برای پروفیل های سری 30 از مهره T با دنده M4 و M5 می توان استفاده نمود.