مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36
رابط اس دی کارت پرینتر سه بعدی
بستن

رابط اس دی کارت پرینتر سه بعدی مدل MKS

72,500 تومان

رابط اس دی کارت قطعه ای الکترونیکی است که از آن جهت جابجا نمودن محل قرارگیری درگاه ورودی اس دی کارت دستگاه های پرینتر سه بعدی با کنترلر و یا نمایشگر لمسی و تمام رنگی مدل MKS استفاده می شود. یک سمت این رابط به صورت سوکتی و سر دیگر آن مجهز به درگاه ورودی اس دی کارت است.

مبدل کارت حافظه اس دی به اس دی
بستن

کابل افزایش طول مبدل کارت حافظه اس دی به اس دی کارت

56,500 تومان

کابل افزایش طول مبدل کارت حافظه اس دی به اس دی قطعه ای الکترونیکی است که از آن جهت جابجا نمودن محل قرارگیری درگاه ورودی اس دی کارت دستگاه ها و یا تجهیزاتی که با اس دی کارت کار می کنند  (مانند دستگاه های پرینتر سه بعدی و یا سی ان سی) استفاده می شود. یک سمت این کابل نری و سمت دیگر آن مادگی است.

سنسور هشدار اتمام فیلامنت
بستن

سنسور هشدار اتمام فیلامنت

76,500 تومان

سنسور هشدار اتمام فیلامنت یک قطعه الکترونیکی مکانیکی مخصوص پرینترهای سه بعدی است که جهت کنترل فیلامنت در حین پروسه پرینت سه بعدی بکار برده می شود و در صورت اتمام فیلامنت، پروسه پرینت را متوقف نموده و مانع از ادامه یافتن پروسه پرینت بدون فیلامنت می شود. این نوع سنسور مناسب تمامی فیلامنتها با قطر 1.75 میلیمتر است.

سنسور القايی
بستن

سنسور القایی مدل LJ12A3-4-Z/BX-5V

66,200 تومان

سنسور القایی مدل LJ12A3-4-Z/BX-5V  سنسوری جهت تشخیص فلزات در فاصله 4 میلیمتری است که کاربردهای بسیار زیادی در صنعت دارد. یکی از کاربردهای سنسور القایی پرینترهای سه بعدی است که از آن جهت اندازه گیری اتوماتیک و یا خودکار فاصله نوک نازل از سطح صفحه ساخت و یا هیت بد می باشد و مخصوص پرینترهای سه بعدی با قابلیت کالیبره اتوماتیک صفحه ساخت است. این نوع سنسورها قابل استفاده در پرینترهای سه بعدی با هیت بد های فلزی و یا برچسب فلزی است.

سنسور تنظیم خودکار میز کار پرینتر سه بعدی
بستن

سنسور تنظیم خودکار میز کار پرینتر سه بعدی مدل BL-Touch

286,000 تومان

سنسور تنظیم خودکار میز کار پرینتر سه بعدی مدل BLtouch و یا 3D-Touch سنسوری جهت اندازه گیری اتوماتیک و یا خودکار فاصله نوک نازل از سطح صفحه ساخت می باشد و مخصوص پرینترهای سه بعدی با قابلیت کالیبره اتوماتیک صفحه ساخت است. این نوع سنسورها قابل استفاده با تمامی انواع میز کار است.

ماژول خاموش کن اتوماتیک
بستن

ماژول خاموش کن اتوماتیک دستگاه پرینتر سه بعدی

29,500 تومان

ماژول خاموش کن اتوماتیک دستگاه پرینتر سه بعدی یکی از محصولات تولیدی شرکت Makerbase و یا به اختصار MKS است که مخصوص مادربردها و نمایشگرها و یا کنترلر های لمسی پرینتر سه بعدی تولیدی این شرکت است و از آن جهت خاموش نمودن اتوماتیک دستگاه بعد از اتمام پروسه پرینت سه بعدی استفاده می شود.

دماسنج اکسترودر پرینتر سه بعدی
بستن

ماژول ترمیستور NTC 100K | قطعه ای الکترونیکی جهت اندازه گیری دما

13,500 تومان
ماژول ترمیستور NTC 100K قطعه ای الکترونیکی جهت اندازه گیری دما می باشد که در صنایع مختلفی بکار گرفته می شود که از بین آنها می توان به پرینترهای سه بعدی اشاره نمود. این نوع سنسور دما توانایی اندازه گیری دما تا 300 درجه سانتیگراد را دارد.
ماژول حکاکی لیزر
بستن

ماژول حکاکی لیزر ؛ ماژول لیزر حکاکی با قیمتی ارزان

940,000 تومان

از ماژول حکاکی لیزر جهت حکاکی بر روی سطوح مختلفی از قبیل چوب، چرم، شیشه، کاغذ و غیره استفاده می شود. این ماژول را به راحتی می توانید بر روی تمامی دستگاه های سی ان سی و پرینتر سه بعدی نصب نموده و استفاده نمایید. قدرت لیزر این ماژول 500 میلی وات است.