نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش نوار کناری
نمایش 9 24 36
مهره لید اسکرو
بستن

مهره برنجی لید اسکرو 8 میلیمتری گام 8 میلیمتر

8,500 تومان
لید اسکرو 8 میلیمتری گام 8 یکی از مدولهای حرکتی پر کاربرد در دستگاه های مختلف و بخصوص پرینترهای سه بعدی است که به دلیل مستطیلی بودن دندانه های آن قابلیت انتقال قدرت بیشتر و همچنین اصطکاک کم می باشند. قطر و گام دنده این نوع لید اسکرو به ترتیب 8 میلیمتر و 8 میلیمتر است. در این نوع لید اسکرو ها معمولاً از یک و یا دو عدد مهره های برنجی جهت تبدیل حرکت چرخشی به حرکت رفت و برگشتی استفاده می شود.
مهره بال اسکرو
بستن

مهره بال اسکرو نمره 16 گام 5 میلیمتر

330,000 تومان
مدول حرکتی بال اسکرو از یک مهره فولادی با ساچمه های فولادی و یک عدد شفت دندانه دار با دندانه های گرد تشکیل شده است که معمولاً مهره بال اسکرو به صورت ثابت قرار میگرد و شفت در درون آن می چرخد. . قطر شفت و همچنین گام حرکتی دو پارامتر مهم در بال اسکرو است که از بین آنها می توان به پر کاربرد ترین آنها یعنی بال اسکرو 1605 اشاره نمود. مهره بال اسکرو 1605 مخصوص بال اسکرو های نمره 16 و با گام حرکتی 5 است.
مهره برنجی
بستن

مهره برنجی لید اسکرو 8 میلیمتری گام 1 میلیمتر

8,500 تومان
لید اسکرو 8 میلیمتری گام 1 یکی از مدولهای حرکتی پر کاربرد در دستگاه های مختلف و بخصوص پرینترهای سه بعدی است که به دلیل مستطیلی بودن دندانه های آن قابلیت انتقال قدرت بیشتر و همچنین اصطکاک کم می باشند. قطر و گام دنده این نوع لید اسکرو به ترتیب 8 میلیمتر و 1 میلیمتر است. در این نوع لید اسکرو ها معمولاً از یک و یا دو عدد مهره های برنجی جهت تبدیل حرکت چرخشی به حرکت رفت و برگشتی استفاده می شود.
لید اسکرو
بستن

لید اسکرو T8 گام 1 میلیمتر – طول 100 سانتیمتر

247,000 تومان

لید اسکرو T8 یکی از مدولهای حرکتی پر کاربرد در دستگاه های مختلف و بخصوص پرینترهای سه بعدی است که به دلیل مستطیلی بودن دندانه های آن قابلیت انتقال قدرت بیشتر و همچنین اصطکاک کم می باشند. قطر و گام دنده این نوع لید اسکرو به ترتیب 8 میلیمتر و 1 میلیمتر است و به همراه مهره برنجی ارائه می شود.

لید اسکرو
بستن

لید اسکرو T8 گام 1 میلیمتر – طول 50 سانتیمتر

123,000 تومان

لید اسکرو T8 یکی از مدولهای حرکتی پر کاربرد در دستگاه های مختلف و بخصوص پرینترهای سه بعدی است که به دلیل مستطیلی بودن دندانه های آن قابلیت انتقال قدرت بیشتر و همچنین اصطحلاک کم می باشند. قطر و گام دنده این نوع لید اسکرو به ترتیب 8 میلیمتر و 1 میلیمتر است و به همراه مهره برنجی ارائه می شود.

نگهدارنده مهره بال اسکرو
بستن

نگهدارنده مهره بال اسکرو ؛ قیمت خرید انواع بال اسکرو ها و توضیحات

102,000 تومان
ساپورت یا نگهدارنده مهره بال اسکرو (Ball Screw Nut Support) یکی از قطعات کاربردی در هنگام استفاده از سیستم بال اسکرو در سیستم حرکت خطی است که جهت اتصال مهره بال اسکرو به مدول حرکتی به کار برده می شود.

بال اسکرو ؛ قیمت و خرید انواع بال اسکرو

80,000 تومان4,800,000 تومان
بال اسکرو یکی از قطعات مکانیکی مهم در پرینتر سه بعدی است. به نحوی که این قطعه را در قطعات پرینتر سه بعدی هم می توان جای داد. این قطعه برای ایجاد حرکت خطی در صنایع مختلف کاربرد دارد.