نمایش یک نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36
بستن

فیلامنت pla | مشخصات، قیمت و خرید فیلامنت پرینتر سه بعدی

285,000 تومان

فیلامنت pla از جمله مواد مصرفی مورد نیاز پرینترهای سه بعدی است که در خلاء به دور قرقره ای مناسب پیچیده می شود. وزن این محصول به طور معمول یک کیلو است. این ماده پلیمری تجزیه پذیر است و از جمله مواد مورد علاقه دوست داران محیط زیست است.

چسب آبی
بستن

چسب آبی | مشخصات، قیمت و خرید نوار چسب آبی استورم

98,000 تومان
چسب آبی یکی از مواد مصرفی کاربردی در صنعت، منازل و حتی کارهای هنری است. این چسب آبی رنگ دارای چسبندگی بالایی می باشد که همین موضوع سبب افزایش محبوبیت آن شده است.
حلال pla
بستن

حلال PLA ، خرید حلال PLA و مواد مصرفی با کمترین قیمت

25,000 تومان
حلال PLA برای مونتاژ، پولیش و پرداخت قطعات پلاستیکی، قطعات اکلریکی و قطعات پرینت سه بعدی شده با فیلامنت PLA استفاده می شود. این ماده فرار و سمی بوده و به همین دلیل در هنگام استفاده از آن باید نکات ایمنی مانند دور بودن از آتش و استفاده از ماسک صورت رعایت شود.
حلال ABS
بستن

حلال ABS ؛ مواد مصرفی | فیلامنت، حلال و پولیش ABS

16,000 تومان
از حلال ABS برای تمیز کاری و پولیش، پرداخت و چسباندن قطعاتی که با فیلامنت ABS پرینت سه بعدی شده اند استفاده می شود.
چسب کپتون
بستن

چسب کپتون ؛ نوار چسب نسوز و کاربردهای آن با قیمت ارزان

47,000 تومان240,000 تومان
چسب کپتون یا چسب کاپتون هم یکی از مواد مصرفی است که در مواردی خاص کاربرد دارد. این چسب سطح بسیار صافی دارد و همین موضوع سبب می شود تا پس از استفاده از آن هیچ ردی بر روی دستگاه باقی نماند. در نظر داشته باشید که این چسب مقاومت فوق العاده ای در برابر حرارت نیز دارد.

چسب ماتیکی پنتر ؛ قیمت ارزان کیفیت بالا

9,500 تومان

چسب ماتیکی پنتر یکی از برترین چسب های ماتیکی با قدرت چسبندگی بسیار بالا است که کاربردهای بسیار زیادی دارد و تقریبا می توان از ان در جاهای بسیار زیادی از قبیل مدارس، ادارات، کارگاه ها و غیره استفاده نمود.  این نوع چسب کاملاً غیر سمی و بی ضرر است و به راحتی با آب قابل شستشو است.

روغن CNC
بستن

روغن CNC ؛ مناسب روانکاری ماشین های CNC

12,000 تومان

روغن CNC یا همان روغن روانکاری یکی از مواد مصرفی است که در صنعت بسیار کاربرد دارد. هر دستگاه دارای سیستم حرکتی مانند دستگاه سی ان سی و یا پرینتر سه بعدی در طول زمان کارکرد خود نیازمند سرویس و نگهداری است که این کار با استفاده روانکارهای مخصوص سی ان سی انجام می شود.