Showing 1–9 of 14 results

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36
حلال PLA یک لیتری
بستن

حلال PLA یک لیتری

175,000 تومان

حلال PLA برای مونتاژ، پولیش و پرداخت قطعات پلاستیکی، قطعات اکریلیکی و قطعات پرینت سه بعدی شده با فیلامنت PLA بکار برده می شود. این ماده فرار و سمی بوده و به همین دلیل در هنگام استفاده از آن باید نکات ایمنی مانند دور بودن از آتش و استفاده از ماسک صورت رعایت شود.

فیلامنت PLA مشکی
بستن

فیلامنت PLA مشکی | مشخصات، قیمت و خرید فیلامنت پرینتر سه بعدی

285,000 تومان

فیلامنت PLA مشکی از جمله مواد مصرفی مورد نیاز پرینترهای سه بعدی است که کاربردهای فراوانی در صنعت پرینت سه بعدی دارد. قطر این فیلامنت 1.75 میلیمتر است و در رولهای یک کیلوگرمی عرضه می شود.

فیلامنت ABS سفید
بستن

فیلامنت ABS سفید – 1.75 میلیمتر

295,000 تومان
فیلامنت ABS سفید یکی از مواد مصرفی برای پرینترهای سه بعدی است که به عنوان ماده اولیه استفاده می شود. قطر این فیلامنت 1.75 میلیمتر است و در رولهای یک کیلوگرمی ارائه می شود.
فیلامنت برنز
بستن

فیلامنت فلز برنز (Bronze) برند IKI -فیلامنت پرینتر سه بعدی

375,000 تومان

فیلامنت فلز برنز و یا Bronze یکی از فیلامنتهای پرینتر سه بعدی است که از آن جهت پرینت سه بعدی مدلهای طرح فلز برنز استفاده می شود. قطر این فیلامنت 1.75 میلیمتر است و در رول های یک کیلوگرمی عرضه می شود.

فیلامنت مس
بستن

فیلامنت فلز مس (Copper) برند IKI -فیلامنت پرینتر سه بعدی

375,000 تومان

فیلامنت فلز مس و یا Copper یکی از فیلامنتهای پرینتر سه بعدی است که از آن جهت پرینت سه بعدی مدلهای طرح فلز مس استفاده می شود. قطر این فیلامنت 1.75 میلیمتر است و در رول های یک کیلوگرمی عرضه می شود.

فیلامنت ساپورت گذاری
بستن

فیلامنت ساپورت گذاری HIPS

200,000 تومان

فیلامنت ساپورت گذاری HIPS یکی از فیلامنتهای پرینتر سه بعدی است که از آن جهت ساپورت گذاری در پرینترهای سه بعدی و یا پرینت قطعات مخصوص قالب گیری استفاده می شود. قطر این فیلامنت 1.75 میلیمتر است و در رول های یک کیلوگرمی عرضه می شود.

فیلامنت پرینتر سه بعدی
بستن

فیلامنت چوب (WOOD) برند IKI | مشخصات، قیمت و خرید فیلامنت پرینتر سه بعدی

380,000 تومان

فیلامنت چوب و یا Wood یکی از فیلامنتهای پرینتر سه بعدی است که از آن جهت پرینت سه بعدی مدلهای طرح چوب استفاده می شود. قطر این فیلامنت 1.75 میلیمتر است و در رول های یک کیلوگرمی عرضه می شود.

فیلامنت PLA سفید
بستن

فیلامنت PLA سفید | مشخصات، قیمت و خرید فیلامنت پرینتر سه بعدی

285,000 تومان

فیلامنت PLA سفید از جمله مواد مصرفی مورد نیاز پرینترهای سه بعدی است که کاربردهای فراوانی در صنعت پرینت سه بعدی دارد. قطر این فیلامنت 1.75 میلیمتر است و در رولهای یک کیلوگرمی عرضه می شود.

چسب آبی
بستن

چسب آبی | مشخصات، قیمت و خرید نوار چسب آبی استورم

98,000 تومان
چسب آبی یکی از مواد مصرفی کاربردی در صنعت، منازل و حتی کارهای هنری است. این چسب آبی رنگ دارای چسبندگی بالایی می باشد که همین موضوع سبب افزایش محبوبیت آن شده است.