Showing all 6 results

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36
بستن

آچار آلن سایز 2.5 | ابزاری کاربردی

8,500 تومان
آچار آلن یک ابزار بسیار کاربردی در خطوط تولید صنایع کوچک و بزرگ حتی مصارف خانگی می باشد و وجود آن در اکثر بخش های خطوط تولید مورد نیاز است. به طور کلی آچار آلن هم به صورت مجموعه ای و همچنین به صورت تکی ارائه می شود.
فیلامنت برنز
بستن

فیلامنت فلز مس (Copper) برند IKI -فیلامنت پرینتر سه بعدی (کپی)

375,000 تومان

فیلامنت فلز برنز و یا Bronze یکی از فیلامنتهای پرینتر سه بعدی است که از آن جهت پرینت سه بعدی مدلهای طرح فلز برنز استفاده می شود. قطر این فیلامنت 1.75 میلیمتر است و در رول های یک کیلوگرمی عرضه می شود.

فیلامنت مس
بستن

فیلامنت فلز مس (Copper) برند IKI -فیلامنت پرینتر سه بعدی

375,000 تومان

فیلامنت فلز مس و یا Copper یکی از فیلامنتهای پرینتر سه بعدی است که از آن جهت پرینت سه بعدی مدلهای طرح فلز مس استفاده می شود. قطر این فیلامنت 1.75 میلیمتر است و در رول های یک کیلوگرمی عرضه می شود.

فیلامنت ساپورت گذاری
بستن

فیلامنت ساپورت گذاری HIPS

200,000 تومان

فیلامنت ساپورت گذاری HIPS یکی از فیلامنتهای پرینتر سه بعدی است که از آن جهت ساپورت گذاری در پرینترهای سه بعدی و یا پرینت قطعات مخصوص قالب گیری استفاده می شود. قطر این فیلامنت 1.75 میلیمتر است و در رول های یک کیلوگرمی عرضه می شود.

فیلامنت پرینتر سه بعدی
بستن

فیلامنت چوب (WOOD) برند IKI | مشخصات، قیمت و خرید فیلامنت پرینتر سه بعدی

380,000 تومان

فیلامنت چوب و یا Wood یکی از فیلامنتهای پرینتر سه بعدی است که از آن جهت پرینت سه بعدی مدلهای طرح چوب استفاده می شود. قطر این فیلامنت 1.75 میلیمتر است و در رول های یک کیلوگرمی عرضه می شود.

بستن

فیلامنت PLA | مشخصات، قیمت و خرید فیلامنت پرینتر سه بعدی

285,000 تومان

فیلامنت pla از جمله مواد مصرفی مورد نیاز پرینترهای سه بعدی است که در خلاء به دور قرقره ای مناسب پیچیده می شود. وزن این محصول به طور معمول یک کیلو است. این ماده پلیمری تجزیه پذیر است و از جمله مواد مورد علاقه دوست داران محیط زیست است.