نمایش دادن همه 5 نتیجه

نمایش نوار کناری
نمایش 9 24 36
مبدل کارت حافظه اس دی به اس دی
بستن

کابل افزایش طول مبدل کارت حافظه اس دی به اس دی کارت

56,500 تومان

کابل افزایش طول مبدل کارت حافظه اس دی به اس دی قطعه ای الکترونیکی است که از آن جهت جابجا نمودن محل قرارگیری درگاه ورودی اس دی کارت دستگاه ها و یا تجهیزاتی که با اس دی کارت کار می کنند  (مانند دستگاه های پرینتر سه بعدی و یا سی ان سی) استفاده می شود. یک سمت این کابل نری و سمت دیگر آن مادگی است.

کابل روپنلی یو اس بی ( USB) مدل B

28,500 تومان

کابل روپنلی یو اس بی مدل B کابل رابطی جهت نصب درگاه یو اس بی بر روی پنل دستگاه هایی که مجهز به درگاه یو اس بی هستند (مانند پرینترهای سه بعدی ) بکار می رود  نصب آن  با استفاده از دو عدد پیچ انجام می شود. طرف پنل این کابل از نوع مادگی بوده و طرف دیگر از نوع نری جهت اتصال به مادربرد است.

کابل روپنلی یو اس بی
بستن

کابل روپنلی یو اس بی ( USB) مدل A

21,500 تومان

کابل روپنلی یو اس بی مدل A کابل رابطی جهت نصب درگاه یو اس بی بر روی پنل دستگاه هایی که مجهز به درگاه یو اس بی هستند (مانند پرینترهای سه بعدی ) بکار می رود  نصب آن  با استفاده از دو عدد پیچ انجام می شود. طرف پنل این کابل از نوع مادگی بوده و طرف دیگر از نوع نری جهت اتصال به مادربرد است.

کابل تبدیل USB 3.0 به micro-B
بستن

کابل تبدیل USB 3.0 به micro-B ؛ قطعه الکترونیکی

5,000 تومان
از کابل تبدیل USB 3.0 به micro-B جهت اتصال یک دستگاه و یا مادربرد به کامپیوتر استفاده می شود. این کابل دارای دو سر از نوع A و B می باشد.
ترمینال
بستن

ترمینال ؛ قطعه الکترونیکی | پایانه الکترونیک

15,000 تومان

ترمینال یا wire connector در حقیقت جهت اتصال چندین سیم به همدیگر و سیم کشی اصولی مدارات مورد استفاده قرار میگیرد.. در نظر داشته باشید که در بیشتر دستگاه های الکترونیکی از این قطعه استفاده می شود. یکی از کاربردهای این محصول، پرینترهای سه بعدی و دستگاه های سی ان سی است.