نمایش نوار کناری
نمایش 9 24 36

سنسور هشدار اتمام فیلامنت

76,500 تومان

سنسور هشدار اتمام فیلامنت یک قطعه الکترونیکی مکانیکی مخصوص پرینترهای سه بعدی است که جهت کنترل فیلامنت در حین پروسه پرینت سه بعدی بکار برده می شود و در صورت اتمام فیلامنت، پروسه پرینت را متوقف نموده و مانع از ادامه یافتن پروسه پرینت بدون فیلامنت می شود. این نوع سنسور مناسب تمامی فیلامنتها با قطر 1.75 میلیمتر است.

سنسور القایی مدل LJ12A3-4-Z/BX-5V

66,200 تومان

سنسور القایی مدل LJ12A3-4-Z/BX-5V  سنسوری جهت تشخیص فلزات در فاصله 4 میلیمتری است که کاربردهای بسیار زیادی در صنعت دارد. یکی از کاربردهای سنسور القایی پرینترهای سه بعدی است که از آن جهت اندازه گیری اتوماتیک و یا خودکار فاصله نوک نازل از سطح صفحه ساخت و یا هیت بد می باشد و مخصوص پرینترهای سه بعدی با قابلیت کالیبره اتوماتیک صفحه ساخت است. این نوع سنسورها قابل استفاده در پرینترهای سه بعدی با هیت بد های فلزی و یا برچسب فلزی است.

سنسور تنظیم خودکار میز کار پرینتر سه بعدی مدل BL-Touch

286,000 تومان

سنسور تنظیم خودکار میز کار پرینتر سه بعدی مدل BLtouch و یا 3D-Touch سنسوری جهت اندازه گیری اتوماتیک و یا خودکار فاصله نوک نازل از سطح صفحه ساخت می باشد و مخصوص پرینترهای سه بعدی با قابلیت کالیبره اتوماتیک صفحه ساخت است. این نوع سنسورها قابل استفاده با تمامی انواع میز کار است.

میکروسوئیچ نوری و یا اند استاپ نوری

19,200 تومان

میکروسوئیچ نوری و یا اند استاپ نوری یک قطعه الکترونیکی است که در دستگاه های بسیار زیادی مانند دستگا های سی ان سی، پرینترهای سه بعدی، پرینترهای اداری و غیره بکار گرفته می شود و از آن جهت تعیین موقعیت و یا تعریف یک نقطه استفاده می شود و به محص وارد شدن زبانه به محفظه نوری آن جریان قطع و با وصل می شود.

ماژول ترمیستور NTC 100K | قطعه ای الکترونیکی جهت اندازه گیری دما

13,500 تومان
ماژول ترمیستور NTC 100K قطعه ای الکترونیکی جهت اندازه گیری دما می باشد که در صنایع مختلفی بکار گرفته می شود که از بین آنها می توان به پرینترهای سه بعدی اشاره نمود. این نوع سنسور دما توانایی اندازه گیری دما تا 300 درجه سانتیگراد را دارد.

میکروسوئیچ مکانیکی | قطعه ای الکترونیکی مکانیکی برای قطع و وصل جریان

7,000 تومان
میکروسوئیچ یک قطعه الکترومکانیکی است که همانند یک کلید قطع و وصل ساده عمل می کند و از آن جهت قطع و یا وصل نمودن جریان استفاده می شود. تفاوت میکروسوئیچ با کلیدهای قطع و وصل در آن است که شاسی استفاده شده در میکروسوئیچ دارای فنر فشاری است که بعد از عمل نمودن و به محض رها شدن شاسی، آن را به حالت اولیه بر می گرداند.