نمایش دادن همه 6 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36
کلید استیل فشاری
بستن

کلید استیل فشاری – قطر 16 میلیمتر

56,500 تومان
کلید استیل فشاری برای قطع و وصل نمودن لحظه ای جریان برق مورد استفاده قرار می گیرد و در دستگاه های بسیار زیادی مانند دستگاه های CNC، اتومبیل ها، موتور سیکلت ها، قایق ها، دستگاه های الکترونیکی و همپنین پرینتر های سه بعدی کاربرد دارند. جنس بدنه این کلید فشاری از استیل ضد زنگ و قطر آن 16 میلیمتر است.
کلید استیل فشاری
بستن

کلید استیل فشاری – قطر 19 میلیمتر

74,500 تومان
کلید استیل فشاری برای قطع و وصل نمودن لحظه ای جریان برق مورد استفاده قرار می گیرد و در دستگاه های بسیار زیادی مانند دستگاه های CNC، اتومبیل ها، موتور سیکلت ها، قایق ها، دستگاه های الکترونیکی و همپنین پرینتر های سه بعدی کاربرد دارند. جنس بدنه این کلید فشاری از استیل ضد زنگ و قطر آن 19 میلیمتر است.
کلید فشاری استیل
بستن

کلید استیل روشن و خاموش – قطر 19 میلیمتر

74,500 تومان
کلید فشاری استیل برای قطع و وصل نمودن جریان برق مورد استفاده قرار می گیرد و در دستگاه های بسیار زیادی مانند دستگاه های CNC، اتومبیل ها، موتور سیکلت ها، قایق ها، دستگاه های الکترونیکی و همپنین پرینتر های سه بعدی کاربرد دارند. جنس بدنه این کلید فشاری از استیل ضد زنگ و قطر آن 19 میلیمتر است.
میکروسوئیچ نوری
بستن

میکروسوئیچ نوری و یا اند استاپ نوری

19,200 تومان

میکروسوئیچ نوری و یا اند استاپ نوری یک قطعه الکترونیکی است که در دستگاه های بسیار زیادی مانند دستگا های سی ان سی، پرینترهای سه بعدی، پرینترهای اداری و غیره بکار گرفته می شود و از آن جهت تعیین موقعیت و یا تعریف یک نقطه استفاده می شود و به محص وارد شدن زبانه به محفظه نوری آن جریان قطع و با وصل می شود.

میکروسوئیچ
بستن

میکروسوئیچ مکانیکی | قطعه ای الکترونیکی مکانیکی برای قطع و وصل جریان

7,000 تومان
میکروسوئیچ یک قطعه الکترومکانیکی است که همانند یک کلید قطع و وصل ساده عمل می کند و از آن جهت قطع و یا وصل نمودن جریان استفاده می شود. تفاوت میکروسوئیچ با کلیدهای قطع و وصل در آن است که شاسی استفاده شده در میکروسوئیچ دارای فنر فشاری است که بعد از عمل نمودن و به محض رها شدن شاسی، آن را به حالت اولیه بر می گرداند.
فیلتر EMI
بستن

فیلتر EMI ؛ قطعه الکترونیکی با حذف تداخل الکترومغناطیسی

96,000 تومان
فیلتر EMI یکی از قطعات الکترونیکی است که در ورودی برق دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر EMI در حقیقت یک ماژول الکتریکی است که به صورت منفعل در مدار قرار می گیرد و نویزهای موجود در برق ورودی دستگاه را فیلتر نموده و مانع از آسیب دیدگی دستگاه در مقابل نویزها و شوکهای الکتریکی می شود.