نمایش 1–9 از 12 نتایج

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36
بلوک خطی واگن بدون لبه MGN15H
بستن

بلوک خطی واگن بدون لبه MGN15H قیمت و مشخصات فنی

160,000 تومان

راهنمای خطی واگن یا همان واگن در تمام ماشین ها و دستگاه هایی که حرکت خطی دارند استفاده می شود. این قطعه که در پرینتر سه بعدی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و باعث ایجاد حرکت خطی در راستای محور های طولی و عرضی به عنوان راهنمای خطی استفاده می شوند.

ریل و واگن
بستن

ریل و واگن سری MGN15H | انواع لینیر گاید با قیمت مناسب

650,000 تومان1,015,000 تومان

ریل و واگن سری MGN15H که به نام هدایتگر خطی نیز شناخته می شود، در ساخت ماشین و دستگاه هایی که دارای سیستم حرکت خطی دقیق هستند استفاده می شود. معمولاً واگن و ریل به صورت جداگانه نیز عرضه می شوند که در این فروشگاه به صورت یک مجموعه شامل یک عدد ریل و یک عدد واگن عرضه می گردد.

***این محصول تنها در دو اندازه 50 سانتیمتری و 100 سانتیمتری عرضه می شود و هر ریل تنها با یک واگن فروخته می شود که قیمت آنها بصورت زیر است ***

فنر تسمه تایم
بستن

فنر تسمه تایم | مشخصات ، خرید و قیمت قطعات مکانیکی

5,000 تومان
فنر تسمه تایم یکی از قطعات کمکی در دستگاه های با سیستم حرکتی تسمه تایم است که استفاده از آن بر روی تسمه تایم باعث می گردد تا تسمه تایم همواره در حالت کشش مناسب قرار گیرد
تسمه تایم
بستن

تسمه تایم | فروش انواع قطعات مکانیکی و پرینتر سه بعدی

20,000 تومان
تسمه تایمینگ یکی از محصولات مهمی است که به طور تقریبی در تمام ماشین های اتوماسیون صنعتی و دستگاه های سی ان سی که دارای حرکت سریع می باشند، استفاده می شود. ***قیمت این محصول به ازای هر متر می باشد.***
پولی
بستن

پولی بلبرینگ دار بدون دنده | قطعه ای مکانیکی در پرینتر سه بعدی

22,000 تومان
پولی GT2 بلبرینگ دار بدون دنده یکی از قطعات مکانیکی است که در برخی از سیستم های حرکتی تسمه تایمی جهت تغییر مسیر حرکت تسمه تایم مورد استفاده قرار می گیرد.
بستن

کوپلینگ منعطف | قطعه مکانیکی الاستیک در پرینتر سه بعدی

87,000 تومان
کوپلینگ منعطف در تمام ماشین ها و دستگاه هایی که از یک موتور جهت به حرکت در آوردن یک سیستم حرکتی استفاده می شود، کاربرد دارد که از بین آن ها می توان به دستگاه های پرینتر سه بعدی اشاره کرد.
ریل و واگن
بستن

ریل و واگن ؛ هدایتگر خطی یا ریل واگنی | قطعات پرینتر سه بعدی

595,000 تومان
ریل و واگن که به نام هدایتگر خطی نیز شناخته می شود، در ساخت ماشین و دستگاه هایی که دارای سیستم حرکت خطی دقیق هستند استفاده می شود. معمولاً واگن و ریل بصورت جداگانه نیز عرضه می شوند که در این فروشگاه بصورت یک مجموعه شامل یک عدد ریل و یک عدد واگن عرضه می گردد. ***این محصول تنها در یک اندازه 50 سانتیمتری عرضه می شود و هر ریل تنها با یک واگن فروخته می شود که قیمت یک ست 595 هزار تومن است.***

نگهدارنده شفت یا شفت ساپورت | قطعات پرینتر سه بعدی

13,000 تومان17,000 تومان
نگهدارنده شفت برای اتصال شفت به ثابت نگهداشتن شفت در مجموعه سیستم حرکتی مورد استفاده قرار می گیرد. این قطعه تمام فلزی است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.  
کوپلینگ آبی
بستن

کوپلینگ آبی | کوپلینگ هیدرولیکی و دنده ای در قطعات مکانیکی

15,000 تومان

کوپلینگ آبی تمام فلزی یکی از قطعات مکانیکی است که به شکل یک استوانه است که دو سوراخ بر روی آن وجود دارد و وظیفه آن انتقال قدرت و حرکت چرخشی است. این محصول به دلیل نوع رنگ ان به کوپلینگ آبی هم معروف است.

*** اندازه این محصول 5*8 میلی متر است. ***