نمایش دادن همه 4 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36
بستن

بلبرینگ خطی بلوکی مدل SC16UU

76,500 تومان
بلبرینگ خطی بلوکی مدل SC16UU یکی از قطعات کاربردی در دستگاه های مختلف دارای حرکت خطی از جمله پرینترهای سه بعدی است که وظیفه آن کنترل حرکت خطی در یک راستا بر روی شفت مربوطه است. استفاده از این نوع بلبرینگ خطی باعث افزایش دقت حرکتی و کاهش اصطحکاک و لقی می گردد. قطر داخلی این بلبرینگ های خطی بوکی 16 میلیمتر و مخصوص شفتهای هارد و هاردکروم نمره 16 است.
بستن

بلبرینگ خطی بلوکی مدل SC12UU

42,500 تومان
بلبرینگ خطی بلوکی مدلSC12UU  یکی از قطعات کاربردی در دستگاه های مختلف دارای حرکت خطی از جمله پرینترهای سه بعدی است که وظیفه آن کنترل حرکت خطی در یک راستا بر روی شفت مربوطه است. استفاده از این نوع بلبرینگ باعث افزایش دقت حرکتی و کاهش اصطحکاک و لقی می گردد. قطر داخلی این بلبرینگ ها 12 میلیمتر و مخصوص شفتهای هارد و هاردکروم نمره 12 است.
بستن

بلبرینگ لبه دار مدل F686ZZ

11,200 تومان
بلبرینگ لبه دار یک قطعه مکانیکی است که برای کاهش اصطکاک حرکتی میان قطعات استفاده می شود. در تمام ماشین هایی که قطعات در آن ها به شکل دورانی حرکت می کنند وجود بلبرینگ احساس می شود. بلبرینگ لبه دار نوعی از بلبرینگ است که یکی از وجه های آن لبه دار است. قطر داخلی این بلبرینگ شش میلیمتر و قطر خارجی آن 13 میلیمتر و پهنای آن 5 میلیمتر است.
بلبرینگ
بستن

بلبرینگ | فروش بلبرینگ و متعلقات | قیمت انواع قطعات مکانیکی

8,000 تومان
بلبرینگ یک قطعه مکانیکی است که برای کاهش اصطکاک حرکتی میان قطعات استفاده می شود. در تمام ماشین هایی که قطعات در آن ها به شکل دورانی حرکت می کنند وجود بلبرینگ احساس می شود. البته این قطعه با نام یاتاقان نیز شناخته می شود.