نمایش دادن همه 8 نتیجه

نمایش نوار کناری
نمایش 9 24 36
بلبرینگ خطی فلنج دار
بستن

بلبرینگ خطی فلنچ دار مدل LMK8UU

28,000 تومان
بلبرینگ خطی فلنچ دار مدل LMK8UU یکی از قطعات کاربردی در دستگاه های مختلف صنعتی دارای حرکت خطی از جمله دستگاه های سی ان سی و پرینتر سه بعدی است که وظیفه آن کنترل حرکت خطی در یک راستا بر روی شفت مربوطه است. در بلبرینگ های مدل LMK سطح مقطع فلنچ به صورت مربعی است. قطر داخلی بلبرینگ های خطی مدل LMK8UU برابر 8 میلیمتر و مخصوص شفتهای هارد و هاردکروم با قطر 8 میلیمتر است. این نوع بلبرینگ های خطی به عنوان بلبرینگهای طول بلند نیز در بازار ارائه می شوند.
بلبرینگ خطی فلنج دار
بستن

بلبرینگ خطی فلنچ دار طول بلند مدل LMK8LUU

48,000 تومان
بلبرینگ خطی فلنچ دار مدل LMK8LUU یکی از قطعات کاربردی در دستگاه های مختلف صنعتی دارای حرکت خطی از جمله دستگاه های سی ان سی و پرینتر سه بعدی است که وظیفه آن کنترل حرکت خطی در یک راستا بر روی شفت مربوطه است. در بلبرینگ های مدل LMK سطح مقطع فلنج به صورت مربعی است. قطر داخلی بلبرینگ های خطی مدل LMK8LUU برابر 8 میلیمتر و مخصوص شفتهای هارد و هاردکروم با قطر 8 میلیمتر است. این نوع بلبرینگ های خطی به عنوان بلبرینگهای طول بلند نیز در بازار ارائه می شوند.
بلبرینگ خطی بلوکی
بستن

بلبرینگ خطی بلوکی مدل SC8LUU

78,000 تومان
بلبرینگ خطی بلوکی مدل SC8LUU یکی از قطعات کاربردی در دستگاه های دارای حرکت خطی ست که وظیفه آن کنترل حرکت خطی در یک راستا بر روی شفت مربوطه استستفاده از این نوع بلبرینگ خطی باعث افزایش دقت حرکتی و کاهش اصطکاک و لقی می گردد. .قطر داخلی این بلبرینگ های خطی بلوکی 8 میلیمتر و مخصوص شفتهای هارد و هاردکروم نمره 8 است.
بلبرینگ خطی بلوکی
بستن

بلبرینگ خطی بلوکی مدل SC8UU

43,000 تومان
بلبرینگ خطی بلوکی مدل SC8UU  یکی از قطعات کاربردی در دستگاه های دارای حرکت خطی است که وظیفه آن کنترل حرکت خطی در یک راستا بر روی شفت مربوطه است. استفاده از این نوع بلبرینگ باعث افزایش دقت حرکتی و کاهش اصطکاک و لقی می گردد.قطر داخلی این بلبرینگ های خطی بلوکی 8 میلیمتر و مخصوص شفتهای هارد و هاردکروم نمره 8 است.
بستن

بلبرینگ خطی بلوکی مدل SC16UU

76,500 تومان
بلبرینگ خطی بلوکی مدل SC16UU یکی از قطعات کاربردی در دستگاه های مختلف دارای حرکت خطی از جمله پرینترهای سه بعدی است که وظیفه آن کنترل حرکت خطی در یک راستا بر روی شفت مربوطه است. استفاده از این نوع بلبرینگ خطی باعث افزایش دقت حرکتی و کاهش اصطحکاک و لقی می گردد. قطر داخلی این بلبرینگ های خطی بوکی 16 میلیمتر و مخصوص شفتهای هارد و هاردکروم نمره 16 است.
بستن

بلبرینگ خطی بلوکی مدل SC12UU

42,500 تومان
بلبرینگ خطی بلوکی مدلSC12UU  یکی از قطعات کاربردی در دستگاه های مختلف دارای حرکت خطی از جمله پرینترهای سه بعدی است که وظیفه آن کنترل حرکت خطی در یک راستا بر روی شفت مربوطه است. استفاده از این نوع بلبرینگ باعث افزایش دقت حرکتی و کاهش اصطحکاک و لقی می گردد. قطر داخلی این بلبرینگ ها 12 میلیمتر و مخصوص شفتهای هارد و هاردکروم نمره 12 است.
بستن

بلبرینگ لبه دار مدل F686ZZ

11,200 تومان
بلبرینگ لبه دار یک قطعه مکانیکی است که برای کاهش اصطکاک حرکتی میان قطعات استفاده می شود. در تمام ماشین هایی که قطعات در آن ها به شکل دورانی حرکت می کنند وجود بلبرینگ احساس می شود. بلبرینگ لبه دار نوعی از بلبرینگ است که یکی از وجه های آن لبه دار است. قطر داخلی این بلبرینگ شش میلیمتر و قطر خارجی آن 13 میلیمتر و پهنای آن 5 میلیمتر است.
بلبرینگ
بستن

بلبرینگ | فروش بلبرینگ و متعلقات | قیمت انواع قطعات مکانیکی

8,000 تومان
بلبرینگ یک قطعه مکانیکی است که برای کاهش اصطکاک حرکتی میان قطعات استفاده می شود. در تمام ماشین هایی که قطعات در آن ها به شکل دورانی حرکت می کنند وجود بلبرینگ احساس می شود. البته این قطعه با نام یاتاقان نیز شناخته می شود.