Showing 1–9 of 17 results

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36
نگهدارنده افقی شفت
بستن

ساپورت شفت مدل SHF16

15,000 تومان

ساپورت شفت مدل SHF16 یکی از انواع ساپورت های شفت و یا نگهدارنده شفت است که کاربرد بسیار زیادی در انواع دستگاه های صنعتی با سیستم شفت و بلبرینگ خطی مانند دستگاه های سی ان سی و پرینترهای سه بعدی دارد. متداولترین ماده استفاده شده در ساخت ساپورت شفت  فلز آلومینیوم است. ساپورت شفت مدل SHF16 از جنس آلومینیوم است و مناسب شفت های هارد و هارد کروم با قطر 16 میلیمتر است.

ساپورت شفت
بستن

ساپورت شفت مدل SHF12

12,000 تومان

ساپورت شفت مدل SHF12 یکی از انواع ساپورت های شفت و یا نگهدارنده شفت است که کاربرد بسیار زیادی در انواع دستگاه های صنعتی با سیستم شفت و بلبرینگ خطی مانند دستگاه های سی ان سی و پرینترهای سه بعدی دارد. متداولترین ماده استفاده شده در ساخت ساپورت شفت  فلز آلومینیوم است. ساپورت شفت مدل SHF12 از جنس آلومینیوم است و مناسب شفت های هارد و هارد کروم با قطر 12 میلیمتر است.

ساپورت شفت
بستن

ساپورت شفت مدل SHF10

10,000 تومان

ساپورت شفت مدل SHF10 یکی از انواع ساپورت های شفت و یا نگهدارنده شفت است که کاربرد بسیار زیادی در انواع دستگاه های صنعتی با سیستم شفت و بلبرینگ خطی مانند دستگاه های سی ان سی و پرینترهای سه بعدی دارد. متداولترین ماده استفاده شده در ساخت ساپورت شفت  فلز آلومینیوم است. ساپورت شفت مدل SHF10 از جنس آلومینیوم است و مناسب شفت های هارد و هارد کروم با قطر 10 میلیمتر است.

ساپورت شفت
بستن

ساپورت شفت مدل SHF8

8,000 تومان

ساپورت شفت مدل SHF8 یکی از انواع ساپورت های شفت و یا نگهدارنده شفت است که کاربرد بسیار زیادی در انواع دستگاه های صنعتی با سیستم شفت و بلبرینگ خطی مانند دستگاه های سی ان سی و پرینترهای سه بعدی دارد. متداولترین ماده استفاده شده در ساخت ساپورت شفت  فلز آلومینیوم است. ساپورت شفت مدل SHF8 از جنس آلومینیوم است و مناسب شفت های هارد و هارد کروم با قطر 8 میلیمتر است.

بلبرینگ خطی فلنچ دار نمره 12
بستن

بلبرینگ خطی فلنچ دار نمره 12 مدل LMF12LUU

56,000 تومان

بلبرینگ خطی فلنچ دار نمره 12 مدل LMF12LUU  یکی از قطعات کاربردی در دستگاه های مختلف دارای حرکت خطی از جمله پرینترهای سه بعدی است که وظیفه آن کنترل حرکت خطی در یک راستا بر روی شفت مربوطه است. این نوع بلبرینگها در حقیقت همان بلبرینگ خطی کوتاه هستند که دارای فلنچ است و شکل فلنچ در مدل LMF به صورت دایره ای است. استفاده از این نوع بلبرینگ خطی باعث افزایش دقت حرکتی و کاهش اصطحکاک و لقی می گردد. قطر داخلی این بلبرینگ های خطی بوکی 12 میلیمتر و مخصوص شفتهای هارد و هاردکروم نمره 12 است. طول بلبرینگ خطی مدل LMF12LUU بلندتر از بلبرینگ خطی مدل LMF12UU است.

بلبرینگ خطی فلنچ دار
بستن

بلبرینگ خطی فلنچ دار نمره 16 مدل LMF16LUU

68,000 تومان
بلبرینگ خطی فلنچ دار نمره 16 مدل LMF16LUU  یکی از قطعات کاربردی در دستگاه های مختلف دارای حرکت خطی از جمله پرینترهای سه بعدی است که وظیفه آن کنترل حرکت خطی در یک راستا بر روی شفت مربوطه است. این نوع بلبرینگها در حقیقت همان بلبرینگ خطی کوتاه هستند که دارای فلنچ است و شکل فلنچ در مدل LMF به صورت دایره ای است. استفاده از این نوع بلبرینگ خطی باعث افزایش دقت حرکتی و کاهش اصطحکاک و لقی می گردد. قطر داخلی این بلبرینگ های خطی بوکی 16 میلیمتر و مخصوص شفتهای هارد و هاردکروم نمره 16 است. طول بلبرینگ خطی مدل LMF16LUU بلندتر از بلبرینگ خطی مدل LMF16UU است.
بلبرینگ خطی فلنچ دار
بستن

بلبرینگ خطی فلنچ دار مدل LMF16UU

59,500 تومان
بلبرینگ خطی فلچ دار مدل LMF16UU و یا کوتاه نمره 16 یکی از قطعات کاربردی در دستگاه های مختلف دارای حرکت خطی از جمله پرینترهای سه بعدی است که وظیفه آن کنترل حرکت خطی در یک راستا بر روی شفت مربوطه است. این نوع بلبرینگها در حقیقت همان بلبرینگ خطی کوتاه هستند که دارای فلنچ است و شکل فلنچ در مدل LMF به صورت دایره ای است. استفاده از این نوع بلبرینگ خطی باعث افزایش دقت حرکتی و کاهش اصطحکاک و لقی می گردد. قطر داخلی این بلبرینگ های خطی بوکی 16 میلیمتر و مخصوص شفتهای هارد و هاردکروم نمره 16 است.
بلبرینگ خطی فلنچ دار
بستن

بلبرینگ خطی فلنچ دار مدل LMF12UU

48,500 تومان
بلبرینگ خطی فلچ دار مدل LMF12UU یکی از قطعات کاربردی در دستگاه های مختلف دارای حرکت خطی از جمله پرینترهای سه بعدی است که وظیفه آن کنترل حرکت خطی در یک راستا بر روی شفت مربوطه است. این نوع بلبرینگها در حقیقت همان بلبرینگ خطی کوتاه هستند که دارای فلنچ است و شکل فلنچ در مدل LMF به صورت دایره ای است. استفاده از این نوع بلبرینگ خطی باعث افزایش دقت حرکتی و کاهش اصطحکاک و لقی می گردد. قطر داخلی این بلبرینگ های خطی بوکی 12 میلیمتر و مخصوص شفتهای هارد و هاردکروم نمره 12 است.
بستن

بلبرینگ خطی بلوکی مدل SC16UU

76,500 تومان
بلبرینگ خطی بلوکی مدل SC16UU یکی از قطعات کاربردی در دستگاه های مختلف دارای حرکت خطی از جمله پرینترهای سه بعدی است که وظیفه آن کنترل حرکت خطی در یک راستا بر روی شفت مربوطه است. استفاده از این نوع بلبرینگ خطی باعث افزایش دقت حرکتی و کاهش اصطحکاک و لقی می گردد. قطر داخلی این بلبرینگ های خطی بوکی 16 میلیمتر و مخصوص شفتهای هارد و هاردکروم نمره 16 است.