نمایش یک نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36
بلوک خطی واگن بدون لبه MGN15H
بستن

بلوک خطی واگن بدون لبه MGN15H قیمت و مشخصات فنی

160,000 تومان

راهنمای خطی واگن یا همان واگن در تمام ماشین ها و دستگاه هایی که حرکت خطی دارند استفاده می شود. این قطعه که در پرینتر سه بعدی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و باعث ایجاد حرکت خطی در راستای محور های طولی و عرضی به عنوان راهنمای خطی استفاده می شوند.

ریل و واگن
بستن

ریل و واگن سری MGN15H | انواع لینیر گاید با قیمت مناسب

650,000 تومان1,015,000 تومان

ریل و واگن سری MGN15H که به نام هدایتگر خطی نیز شناخته می شود، در ساخت ماشین و دستگاه هایی که دارای سیستم حرکت خطی دقیق هستند استفاده می شود. معمولاً واگن و ریل به صورت جداگانه نیز عرضه می شوند که در این فروشگاه به صورت یک مجموعه شامل یک عدد ریل و یک عدد واگن عرضه می گردد.

***این محصول تنها در دو اندازه 50 سانتیمتری و 100 سانتیمتری عرضه می شود و هر ریل تنها با یک واگن فروخته می شود که قیمت آنها بصورت زیر است ***

ریل و واگن
بستن

ریل و واگن ؛ هدایتگر خطی یا ریل واگنی | قطعات پرینتر سه بعدی

595,000 تومان
ریل و واگن که به نام هدایتگر خطی نیز شناخته می شود، در ساخت ماشین و دستگاه هایی که دارای سیستم حرکت خطی دقیق هستند استفاده می شود. معمولاً واگن و ریل بصورت جداگانه نیز عرضه می شوند که در این فروشگاه بصورت یک مجموعه شامل یک عدد ریل و یک عدد واگن عرضه می گردد. ***این محصول تنها در یک اندازه 50 سانتیمتری عرضه می شود و هر ریل تنها با یک واگن فروخته می شود که قیمت یک ست 595 هزار تومن است.***

نگهدارنده شفت یا شفت ساپورت | قطعات پرینتر سه بعدی

13,000 تومان17,000 تومان
نگهدارنده شفت برای اتصال شفت به ثابت نگهداشتن شفت در مجموعه سیستم حرکتی مورد استفاده قرار می گیرد. این قطعه تمام فلزی است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.  
راهنمای خطی واگن
بستن

راهنمای خطی واگن | قطعات مکانیکی | قطعات پرینتر سه بعدی

160,000 تومان
راهنمای خطی واگن یا همان واگن در تمام ماشین ها و دستگاه هایی که حرکت خطی دارند استفاده می شود. این قطعه که در پرینتر سه بعدی نیز مورد استفاده قرار می گیرد، باعث ایجاد حرکت خطی در راستای محور های طولی و عرضی به عنوان راهنمای خطی می شود.