bornapart logo

ابزارآلات دستی و برقی

ابزارآلات دستی و برقی

توضیحات

ابزارآلات در تمامی مشاغل  و خانه ها برای رفع مشکلات یا مواردی همچون بخش های تولیدی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرد . ابزارآلات اصولا به دوسته تقسیم میشوند دسته اول ابزار دستی که همانطور که از نامش پیداست طریقه استفاده از آنها بصورت دستی میباشد و دسته دوم ابزار برقی هستند که اصولا این نوع ابزارها با برق و یا شارژ کار میکنند این نوع ابزارآلات عمدتا در بخش های تولیدی جهت تسریع در روند تولید مورد استفاده قرار میگیرند .

فروشگاه اینترنتی برناپارت تامین کننده انواع ابزارآلات دستی و برقی که در بخش تولید پرینتر های سه بعدی مورد استفاده قرار میگیرند میباشد که در ادامه با معرفی آنها آشنا میشوید .

ابزارآلات دستی:

ابزار دستی شامل مته نازل ها، آچارهای آلن در سایزها و انواع مختلف، پنس ها، کاردک و غیره است. از مته نازل برای برطرف کردن گرفتگی لوله نازل استفاده می شود. مته ها در سایزهای مختلف موجود هستند که با توجه به اندازه نازل انتخاب می شوند.توجه داشته باشید مته نازل بسیار ظریف و شکننده است. بنابراین درحین کار بایستی نهایت دقت را مبذول داشت تا دجار شکنندگی نشود.

ابزار آلات دستی و برقی
ابزارآلات دستی

انواع آچار ها و پیچ گوشتی ها

آچارهای آلن در اندازه ها و فرم های مختلف ارائه می شوند و با توجه به نوع و سایزشان کاربردهای متنوعی دارند. آچارها در خطوط تولید صنایع بزرگ و کوچک و همچنین در منازل به کار می روند. معمولا جنس آچارها از فولاد است و همین امر سبب شده است تا استحکام فوق العاده ای داشته باشند. کار با آنها بسیار ساده است و نیاز به هیچ گونه آموزشی ندارد. آچارها بیشتر در رنگ مشکی عرضه می شوند.

پنس ها نیز از انواع ابزارآلات هستند که در بازار انواع مختلفی دارند. از پنس صاف گرفته تا پنس سرخم. پنس ها در صنعت، منازل و همچنین در حرفه پزشکی بسیار کاربردی هستند. از پنس ها  هم چنین برای جدا کردن ساپورت در قطعه پرینت گرفته شده استفاده می شود.

کاردک ابزاری ست که  برای پاک کردن سطوح صاف وهم چنین جدا کردن قطعات به هم چسبیده مورد استفاده قرار می گیرد.

ابزارآلات برقی:

ابزار برقی معرفی شده در فروشگاه آنلاین برناپارت شامل پیچ گوشتی های برقی هستند که برای باز و بسته نمودن پیچها در همه جا مورد استفاده قرارمی گیرند. به طور کلی استفاده از ابزارآلات در زندگی روزمره و هم چنین در صنایع تولیدی و پزشکی و غیره اجنتاب ناپذیراست.

 فروشگاه برناپارت با ارائه ابزارهای با کیفیت در تلاش است به شما کمک کند تا کالای مورد نیازتان را به راحتی انتخاب کرده و آن را با چند کلیک خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *