bornapart logo

کلیدها و سوئیچ ها

کلیدها و سوئیچ ها

توضیحات

کلید ها و سوئیچ ها  وسیله ای هستد که برای قطع و وصل لحظه ای جریان برق استفاده می شوند. در دستگاهها و ماشین آلاتی که با برق کار می کنند، برای قطع و وصل جریان الکتریسیته نیاز است تا از کلیدها و سوئیچ ها  استفاده شود. کلیدها دارای دو نوع کلیدهای مکانیکی و کلیدهای خودکار هستند. کلیدهای مکانیکی اغلب با فرمان دست کنترل می شوند. اما کلیدهایی نیز وجود دارند که در اثر حرکت یا تغییر وضعیت به کار می افتند مانند کلیدهای دربهای برقی.

کلیدهای خودکار شامل کلیدهای نوری و کلیدهای حرارتی هستند. کلیدهای نوری با استفاده از حسگر نوری روشن و خاموش می شوند. کلیدهای حرارتی نیز با تغییر دما به کار می افتند.

یکی از انواع کلیدهای مکانیکی کلیدهای فشاری استیل هستند که در دستگاههای مختلف مانند پرینتر سه بعدی و دستگاههای سی ان سی مورد استفاده قرار می گیرند. جنس بدنه این کلیدها از استیل ضد زنگ است که مقاومت بالایی در مقابل زنگ زدگی و خوردگی به آنها بخشیده است. به همین جهت استفاده از این کلیدها در مکانهای مرطوب بسیار توصیه می شود.

هم چنین این کلیدها به دلیل طراحی خاص خود قابلیت نصب آسانی داشته و از جذابیت بصری برخوردار هستند. نوع دیگری از این کلیدها و سوئیچ ها دارای چراغ هستند. کلیدهای فشاری استیل روشن و خاموش یکی دیگر از انواع این کلیدها می باشند. انواع متنوعی از کلیدهای استیل در اندازه ها، توان ها و طول های مختلف در بازار یافت می شوند که کاربران بایستی با توجه به چندین پارامتر مختلف از جمله طول، قطر،ولتاژ و حداکثر جریان عبوری از آن ها استفاده نمایند.

فروشگاه آنلاین برناپارت که تامین کننده قطعات و لوازم مصرفی پرینترهای سه بعدی و کلید ها و سوئیچ ها است، کلیدهای استیل فشاری و کلیدهای استیل روشن و خاموش را در دو قطر 19 و 16 میلیمتر ارائه می کند. شما عزیزان می توانید کلیدها و سوئیچ های موجود در فروشگاه برناپارت را به راحتی خریداری کرده و در محل دلخواه تحویل بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *